گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی در استان کردستان برگزار شد

.

استاندار کردستان بر نقش دوسویه‌ی روابط عمومی‌ها در انتشار اخبار و رویدادهای سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد

عیدالمحمد زاهدی در اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان، با بیان اینکه روابط عمومی ها پیشانی نهادها و سازمان ها در ارتباط با مردم است گفت: کار روابط عمومی ها صرفا انعکاس اخبار دستگاه مربوطه نیست، بلکه باید مجموعه اطلاعات و اخباری را از بیرون دستگاه اجرایی وجامعه هدف جهت بهبود عملکرد و رضایت مندی مردم دریافت کند.

وی تنظیم سند راهبردی روابط عمومی های استان را اقدامی درخور تقدیر عنوان کرد و افزود: با طرح این سند در شورای برنامه ریزی و تصویب آن اجرای آن برای مدیران الزام آور و سبب تثبیت جایگاه روابط عمومی ها می شود.

زاهدی با بیان اینکه تنظیم سند راهبردی روابط عمومی های استان  برای اولین بار در کشور تهیه و تنظیم شده است ابراز امیدواری کرد این طرح به الگویی برای استان های دیگر تبدیل شود.

استاندار کردستان شناخت جامعه هدف و انتخاب راه درست برای نیل به اهداف تعیین شده را مهم برشمرد و اضافه کرد: باید ابتدا نقش و جایگاه روابط عمومی ها و نقش این تشکیلات در پیشبرد اهداف و برنامه ها شناخته شود.

زاهدی گفت : در جامعه امروزی که اخبار و رویداها با بهره گیری از ابزارهای گوناگون ارتباطی به سرعت در اختیارمردم قرار می گیرد روابط عمومی ها باید نقش موثر خود را درتصمیم گیری و تصمیم سازی ها به نحو مطلوب ایفا  کنند.

شعار"هر روابط عمومی یک رسانه" کمک به انعکاس برنامه‌های دولت است

مدیرکل روابط عمومی وامور بین الملل استانداری کردستان خواستار تحقق شعار "هرروابط عمومی یک رسانه" برای انعکاس خدمات دولت در استان شد.

کوهسار دادور در اولین گردهمایی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان  در سال جاری از مدیران روابط عمومی دستگاه ها و سازمان های اجرایی خواست در سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" خدمات و برنامه های دولت را به جامعه اطلاع رسانی کنند.

وی با اعلام اینکه تهیه و تدوین سند راهبردی روابط عمومی های استان و تلاش در جهت ارتقاء جایگاه این تشکیلات مهمترین اقدام شورای هماهنگی روابط عمومی ها بود، افزود: با مشارکت و همراهی اعضا و بهره گیری از نظریات اساتید دانشگاه سند راهبردی تهیه شد ومجموعه اقداماتی نیز در جهت تثبیت و ارتقاء حوزه روابط عمومی ها صورت گرفته است.

 

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ