ارتقاء کیفیت برگزاری آزمونها مهر تائیدی بر حرکت جهادی در راستای تحقق اهداف دانشگاه پیام نور است

.

 
رئیس دانشگاه پیام‌نور استان البرز در آستانه شروع برگزاری امتحانات پایان نیمسال جاری،با تأکید بر دقت در برگزاری منظم امتحانات و رعایت استاندارهای آزمون؛اجرای صحیح دستور العملهای گروه آزمون دانشگا‌ه را ضروری دانست و گفت: تلاش در جهت ارتقاء کیفیت برگزاری این آزمونها،مهر تائیدی بر حرکت جهادی دانشگاهیان پیام نور استان البرز در راستای تحقق عملی اهداف کیفی تعریف شده دانشگاه محسوب می گردد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور،دکتر جلالیان در جلسه ستاد امتحانات پیام‌نور این استان اظهار داشت: لازم است همه مسئولان اجرایی در برگزاری امتحانات،تمام توان خود را برای برگزاری سالم آزمونهای پایان نیم سال به کار گیرند.
رئیس ستاد امتحانات دانشگاه پیام نور استان البرز تصریح کرد: با تکیه بر تجارب ارزشمند متولیان برگزاری آزمونهای استان،همانند نیم سال های گذشته، فعالیت‌ها در این زمینه به خوبی برنامه‌ریزی شده و به فضل خدا امتحانات این نیم سال نیز با حفظ نظم و آرامش کامل برگزار خواهد شد.
در ادامه معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی در جلسه ای توجیهی خطاب به مسئولان امتحانات و نمایندگان حفاظت آزمون مراکز و واحدهای استان اذعان داشت:تعهد،جدیت ،انجام اصولی وظایف محوله و اجرای صحیح دستور العملهای برگزاری آزمون،لازمه انجام کیفی فرایند امتحانات پایان نیمسال می باشد.
دکتر پایه قدر افزود: یکی از مسائل مهم در فرآیند آزمونهای دانشگاه،ثبت و اعلام به موقع نمرات میان ترم و پایان ترم دانشجویان توسط اساتید محترم می باشد که در این راستا با توجه به هماهنگی های انجام گرفته،واحدهای فناوری اطلاعات استان و مراکز تابعه از طریق ارسال پیام کوتاه و وب سایت،اطلاع‌رسانی خواهند نمود.
وی در پایان از تمامی دست اندر کاران برگزاری امتحانات در مراکز تابعه خواست تا همانند ادوار گذشته در نهایت دقت و امانتداری نسبت به حفظ جایگاه برتر دانشگاه پیام نور استان البرز در برگزاری استاندارد آزمونها اهتمام ورزند.
گفتنی است آزمونهای دانشگاه پیام نور از روز شنبه ۸خرداد به صورت سراسری در کل کشور و به مدت یک ماه برگزار خواهد شد.
.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ