توجه ویژه به مقوله کارآفرینی و ارتقاء کیفی دانشگاه باید در دستور کار مدیران گروه استانی قرار گیرد

.

به گزارش روابط عمومی، دکتر رشیدی نژاد رییس دانشگاه پیام نور استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز آزادسازی خرمشهر، به شعار دانشگاه " ارتقاء کیفیت، مأموریت گرایی و کارآفرینی " از سوی ریاست عالی دانشگاه و برگرفته از شعار سال است اشاره کرد و گفت: انتظار است مدیران گروه استانی با اهتمام به شعار دانشگاه در سال جاری، مقوله کارآفرینی و ارتقاء کیفی دانشگاه را به طور جدی در دستور کار داشته باشند.
نظارت مستمر بر عملکرد آموزشی، پژوهشی و فرهنگی اعضاء علمی و همچنین مدرسین مدعو باید به صورت ویژه جزء برنامه مدیران گروه باشد. ارائه طرح و پیشنهادات پژوهشی و همچنین برگزاری کارگاههای کارآفرینی دانشگاهی نیز جزو مطالبات خواسته شده از مدیران محترم گروه استانی است.
رعایت بندهای ماده ۹ آیین نامه ساختار بخش های دانشگاه و همچنین تشکیل مستمر شورای گروه استانی با حضور کلیه اعضاء و ارسال صورتجلسات به بخشها و استان نیز در این نشست یادآوری گردید.
همچنین از مدیران گروه خواسته شد با عنایت به انعقاد تفاهم نامه های متعدد استان با سازمان ها و نهادهای مختلف، تشکیل و راه اندازی انجمن های علمی در سطح مراکز و واحدها و برگزاری کارگاههای مرتبط با جدیت و اهتمام بیشتر دنبال شود.
استفاده از ظرفیت پژوهشی و کارآفرینی اعضاء مدعو و برگزاری همایشهای ملی از دیگر مطالب مطرح شده در این جلسه بود.
در پایان مدیران محترم گروه ضمن اعلام آمادگی برای هرنوع همکاری در جهت ارتقاء کیفی دانشگاه، خواهان تقویت جایگاه مدیران گروه در استان شدند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ