دوره آموزشی در دو بخش مجازی و حضوری در دانشگاه پیام نور اراک برگزار شد

.

دوره های آموزشی با عنوان"تربیت مدافعان تفکر حرم" به جهت فرهنگسازی شهادت و رسالت اصلی مدافعان حرم و همچنین  تقویت  اعتقادات دینی و اسلامی در بین دانشجویان در دو بخش دوره های مجازی و دوره های حضوری در دانشگاه پیام نور اراک برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: حجت الاسلام و المسلمین محمود یزدانی ولنی ،معاون دفتر نهاد رهبری در استان مرکزی و سرپرست دفتر نهاد در دانشگاه های پیام نور استان مرکزی، گفت: این دوره آموزشی به دو بخش مجازی و حضوری قابل تفکیک است ولی با یک هدف مشترک و به قصد تقویت اعتقادی اسلامی دانشجویان دنبال می شود.

وی در ادامه گفت: گذراندن دروس برگزاری مجازی این طرح که عبارتند از  معاد شناسی استاد عالی و جریان شناسی که از طریق سایت آموزش های مجازی دفتر نهاد رهبری دنبال خواهد شد دانشجویان موظف شده اند که پس از مطالعه کتاب معرفی شده به صورت الکترونیکی در آزمون شرکت و گواهی  قبولی در آزمون را به دبیر دوره تحویل دهند. همچنین آزمون از دانشجویانی که در دوره های حضوری نیز شرکت کرده اند تدارک دیده شده است که در مجموع پس از قبولی در هر دو دوره گواهی تحت عنوان مدافعان تفکر حرم به این عزیزان تقدیم می شود. 

یزدانی در گفتگوی خود اضافه کرد: در انتهای این دوره آموزشی تعدادی به عنوان دانشجویان موفق تر به سفر زیارتی و سیاحتی مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

ایشان در پایان سخنان خود گفت: امیدواریم در این دوره آموزشی که هدفش تربیت مدافعان تفکر حرم است بتوانیم با اصول کلی و جزئی تر اعتقادات دینی و مذهبی اسلامی دانشجویان را آشنا کرده باشیم که چنانچه نتیجه مطلوبی از این دوره حاصل شود این دوره اعتقادی را برای دانشجویان دیگر دانشگاه های پیام نور در سطح استان تدارک خواهیم دید.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ