دکتر جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز طی پیامی سالروز آزاد سازی خرمشهر را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مردم شریف، بصیر و خداجوی ایران اسلامی و جامعه دانشگاهی کشور تبریک گفت

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، متن پیام دکتر جلالیان بدین شرح است:
روز شمار انقلاب اسلامی ایران، سرشار از رویدادهایی است که هر یک به عنوان نمادی از افتخار در اذهان ایرانیان ثبت شده است. در این میان، حماسه آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس سال۱۳۶۱، به عنوان سمبلی به یادماندنی است که به فرموده معمار کبیر انقلاب اسلامی،حضرت امام خمینی(ره) آن را خدا آزاد کرد.
آری اینگونه بود که پیروزی شیر مردانی از میهن اسلامی همچون جهان آرا و همرزمانش؛به مدد الهی،تدبیر امام امت، مقاومت و فداکاری قهرمانان خود باخته این مرز و بوم، به ثمر نشست.
امروز سالگرد بزرگداشت یاد و خاطره فرزندانی از این کشور اسلامی است که جهاد در راه خدا و فضائل دفاع از کیان و ارزش های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران را بر مادیات و شهرت دنیوی ارجح دانسته و گام در راه جاودانگی نهادند.
بی تردید سوم خرداد و سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر فرصت ارزشمندی برای شناخت بهتر تاریخ زرین مقاومت و ایثار مردم ایران زمین است.
اینجانب سالروز چنین پیروزی خدایی را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس و جامعه دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت روز افزون همه قشرهای ملت ایران را در مسیر اعتلای افتخارات تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه منویات مدبرانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند منان خواستارم.
اسحاق جلالیان
۳/۳/۹۵

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ