روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان همدان به عنوان روابط عمومی‌های برتر استان شناخته شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در مراسم گرامیداشت روز روابط عمومی که توسط شورای روابط عمومی‌های استانداری برگزار شد، از مدیر روابط عمومی این دانشگاه تجلیل شد.
مشاور و مدیر کل روابط عمومی استاندار در مراسم گرامیداشت روز روابط عمومی در جمع روابط عمومی های استان ، روابط عمومی‌ها را چشم بینا و گوش شنوای دستگاه خواند و گفت: تبیین مأموریت‌های دستگاه برای مردم از وظایف مهم روابط‌عمومی‌ها محسوب می‌شود.ایشان با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اینترنت ،شتاب در اطلاع رسانی و به روز بودن اطلاعات را از اهداف مهم مدیران روابط عمومی دانست و خواستار تعامل هر چه بیشتر روابط عمومی با رسانه ها و مطبوعات شدند.
وی بررسی تجهیزات، توجه به اطلاع‌رسانی برای بهبود بازخوردها و اعتدال در اطلاع‌رسانی را ضروری خواند و گفت: جلب مشارکت مردم از وظایف روابط عمومی‌ها است.
این مقام مسئول ارزیابی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی را از جمله اقدامات انجام شده دانست و گفت: این ارزیابی‌ها با توجه به شاخص‌های مختلفی همچون اطلاع رسانی، تعامل با رسانه‌ها، توجه به روابط عمومی پاسخگو و روابط عمومی الکترونیک و… انجام شد و در نهایت روابط عمومی برتر استان معرفی شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ