دانشگاه پیام نور از ابتدا به دنبال کیفیت در بحث آموزش بوده است

.

قائم مقام دانشگاه پیام نورگفت: دانشگاه پیام نور از ابتدا به دنبال توجه به کیفیت در بحث آموزش بوده است و قبولی بالای ۳۰ هزار نفر از فارغ التحصیلان این دانشگاه در آزمون ارشد بیانگر این مهم است.
به گزارش یوپنا، دکتر احمد اکبری در مراسم افتتاح ساختمان اداری- آموزشی شهید آبیاری دانشگاه پیام نور مرکز شهریار اظهار داشت: با وجودی دانشگاه پیام نور تجربه ی حضور ۱میلیون و ۲۷۰ هزار دانشجو را داشته و الان ۶۰۰ هزار دانشجو در سراسر کشور دارد و لی همچنان به مهارت و کارآفرینی اهمیت زیادی قائل است.
وی توجه به شرکت های دانش بنیان، برگزاری استارتاپ ها و راه اندازی مراکز رشد علمی و فناوری را گواهی بر این مدعا دانست و افزود: دانشگاه پیام نور از ابتدا به دنبال توجه به کیفیت در بحث آموزش بوده است و قبولی بالای ۳۰ هزار نفر از فارغ التحصیلان این دانشگاه در آزمون ارشد بیانگر این مهم است.
اکبری در پایان با بیان این که تبدیل دانشگاه پیام نور به هاب بین المللی دانشگاه های کشور نتیجه ی توجه ویژه مجلس به این دانشگاه است، تصریح کرد: در حال حاضر در بیش از ۶۰ کشور دارای دانشجو و در ۱۶ کشور دارای مرکز واحد هستیم و در آینده حرف های بیشتری خواهیم داشت.
گفتنی است آئین افتتاح ساختمان اداری-آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز شهریار امروز با حضور نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار، رئیس شورای شهر، فرمانده نیروی انتظامی غرب استان تهران و فرمانده سپاه این شهرستان برگزار شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ