حضور نماینده مردم اهواز در غرفه دانشگاه پیام نور استان خوزستان

.

دکتر یوسفی نماینده مردم شهرستان های اهواز،حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از آخرین دستاوردهای علمی پژوهشی دانشگاه پیام نور در هفته پژوهش گفت: این دستاوردهای ارزشمند خود دلیلی بر تحقق انقلاب صنعتی چهارم است .
وی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع اساتید و دانشجویان پژوهشگر دانشگاه پیام نور، ابراز امیدواری کرد، مشکلات اقتصادی مانع به شکوفا رساندن این استعداد ها نشود و در سال های آتی شاهد پیشرفت روزافزون این دانشگاه در تمامی زمینه ها از جمله پژوهشی باشیم.

حضور مدیرعامل محترم شرکت برق منطقه ای استان خوزستان در غرفه دانشگاه پیام نور استان خوزستان

دکتر دشت بزرگ مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان خوزستان ضمن بازدید از دستاوردها و اختراعات پژوهشی دانشگاه پیام نور استان خوزستان و ابراز رضایت از این دستاوردها عنوان کرد: در هیچ یک از استانهای کشور مانند خوزستان به این میزان شاهد استفاده از طرحهای توسعه پژوهشی در ایجاد بسترهای زیرساخت پیشرفت جامعه نبوده ایم و امیدواریم درآینده این طرح ها به خیل عظیم صنایع خوزستان افزوده شود تا شاهد بالا رفتن شاخص رفاه در این استان باشیم.

استقبال گسترده از میزگرد فیزیک و فلسفه در غرفه دانشگاه پیام نور استان خوزستان

اولین میزگرد عمومی نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در غرفه دانشگاه پیام نور استان خوزستان با موضوع فیزیک و فلسفه و سخنرانی دکتر رفیعی عضو هیئت علمی رشته فیزیک دانشگاه پیام نور استان خوزستان برگزار و با استقبال بی نظیر اساتید،مسئولان و بازدیدکنندگان روبه رو شد.
شایان ذکر است نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان خوزستان تا روز یکشنبه ۱۲آذر ماه در سالن امام رضا(ع) نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان دایر است .

دیدار جمعی از اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور اهواز با خانواده معزز شهید مدافع حرم "سید مهدی موسوی "
جمعی از کارکنان و اساتید دانشگاه پیام نور اهواز باحضور در منزل شهید مدافع حرم "سید مهدی موسوی " با خانواده معزز ایشان دیدار کردند و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر اسلام به ویژه شهدای مظلوم مدافع حرم، با آرمان های شهدا تجدید میثاق نموده و از خانواده معظم ایشان تجلیل و تقدیر به عمل آوردند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ