همایش نماز اوج پرواز در دانشگاه پیام نور مرکز آباده

.

با همکاری امور فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نورآباده ، همایش نماز اوج پرواز با حضور اساتید ، کارکنان و دانشجویان و علی بابا ولی پور مسئول ستاد اقامه نماز شهرستان آباده، در سالن اجتماعات دانشگاه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر محمدرضا میرزانیا، رئیس دانشگاه پیام نور آباده پس از خیرمقدم به مدعوین، نماز را پایه و رکن اسلام خواند و پیروزی بر داعش را نتیجه تمسک به خدا و اهل بیت (ع) عنوان کرد.
در ادامه حجه الاسلام والمسلمین ستارسبحانی نیا مدرس دانشگاه و حوزه ، تشکر از خالق و بهره گیری از سلامت روحی و معنوی را از دلایل ضروری خواندن نماز را برشمرد و گفت: انسان به تبع دارا بودن بعد روحانی که نتیجه نفخه الهی است باید شاکر و سپاس گزار خالق و حیاتبخش خود باشد. از طرفی بر اساس مطالعات انجام شده اقامه نماز بر سلامت تک تک اعضای بدن و پیرو آن سلامت روح و روان انسان تأثیر فوق العاده و در خوری دارد.
در ادامه برنامه ابراهیم پاسیار شاعر شهرستان ، فهیمه حسن پور و آرزو اقتداری اشعار و دلنوشته های خود در مورد نماز و هم چنین پاس داشت شهید حججی را قرائت کردند.در پایان برنامه نیز از دانشجویان برگزیده مسابقه کتابخوانی ، نقاشی نماز تقدیر شد. همچنین نماز جماعت ظهر و عصر در نمازخانه دانشگاه به امامت حجه الاسلام والمسلمین علوی برگزار شد. مسابقه کتابخوانی از کتاب ۱۱۴ نکته در باره نماز، نمایشگاه عکس و نقاشی نماز از برنامه های جنبی این همایش بود.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ