دانشجوی تربیت بدنی دانشگاه پیام نور زنجان به تیم ملی جوجیتسو راه یافت

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، تیم جوجیتسوی زنجان در مسابقات قهرمانی کشور جام ولایت انتخابی تیم ملی نایب قهرمان شد.

اکبر سلیمی دانشجوی پیام نور زنجان، با بیان اینکه مسابقات جوجیتسو قهرمانی کشور با عنوان جام ولایت برگزار شد، اظهار کرد: این رقابت‌ها انتخابی تیم ملی در سالن افراسیابی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار شد.

دانشجوی پیام نورزنجان با بیان اینکه تیم زنجان با ۶ ورزشکار در این مسابقات شرکت کرده بود، تصریح کرد: در این رقابت‌های برادران اکبر سلیمی و تقی سلیمی به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کردند.

وی گفت در بخش کاتای تیمی عنوان نایب قهرمانی مسابقات جوجیتسو قهرمانی کشور را کسب کردند

سلیمی با بیان اینکه تیم زنجان در مسابقات جوجیتسو قهرمانی کشور در رده رده سنی نوجوانان و بزرگسالان شرکت کرده بود، گفت: نوجوانان در دور نخست رقابت‌ها با باخت در مقابل حریفان از گردونه مسابقات کنار رفتند.

وی با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات در سطح کمی و کیفی خوبی برگزار شد، اظهار کرد: ما در بازی فینال با قهرمان آسیا روبه‌رو شده و تنها با یک امتیاز اختلاف نایب قهرمانی برای تیم زنجان کسب کردیم.

مربی تیم جوجیتسوی استان زنجان با اشاره به اینکه در این مسابقات هم‌به عنوان مربی و هم به عنوان ورزشکار در کاتا شرکت کردم، خاطرنشان کرد: به قطع با تمرینات منظم، عملکرد خوبی در اردوی انتخابی تیم ملی خواهیم داشت.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ