در دیدار روسای دانشگاه های استان کردستان با فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان مطرح شد:

.

روسای دانشگاه های سطح شهر سنندج در جلسه قدردانی از تلاش های فرمانده سپاه بیت المقدس در کردستان تاکید کردند: ما دانشگاهیان همه پاسدار هستیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان کردستان، در دیدار روسا دانشگاه های سطح شهر سنندج و مسئولین نهاد رهبری در دانشگاه ها با سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس، دکتر اسکندر مرادی رییس دانشگاه پیام نور کردستان ضمن تشکر از خدمات سرداران امنیت و اقتدار اظهار داشت: امروز دشمنان بصورت کاملا هوشمندانه سپاه را مورد حمله قرار داده اند چرا که می دانند هر جایی که سپاه ورود پیدا کرده است ورق در جهت اقتدار مردم و نظام برگشته است.

وی ادامه داد: امروز دشمن میداند در هر عرصه امنیتی و در هر بحرانی که سپاه وارد عمل شده است به درستی مدیریت بحران کرده است.

مرادی افزود: در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی هر جایی که سپاه ورود پیدا کرده موجب سرزندگی و شادی مردم شده است و این نشان میدهد نیروهای سپاهی از بطن انقلاب و مردم هستند.

وی گفت: امروز تمام تحلیگران آمریکا می دانند که سپاه ضامن و حافظ بقا جمهوری اسلامی و همچنین نخبه نظامی در منطقه است و باید در مقابل اقتدار سپاه کاری کند.

اسکندرمرادی با بیان اینکه امروز همه دشمنان نظام می دانند که سپاه یک نیروی نظامی صرف نیست بلکه از دل مردم و برای امنیت و آسایش مردم است گفت: امروز تلاش و زحمات شما سپاهیان همه توطئه های دشمنان را خنثی کرده است و به لطف حضور شما سرداران دلیرمرد مردم ما در امنیت و آرامش زندگی می کنند

وی تاکید کرد: همه کسانی که طالب آرامش و امنیت هستند چشم و امیدشان به نیروهای سپاه است.

اسکندر مرادی رییس دانشگاه پیام نور استان کردستان ادامه داد: سپاه در دل مردم جایگاه ویژه ای دارد و طیف های مختلف با گرایش های متفاوت سیاسی همه مخالف سخنان ترامپ بودند و همین نشان از وحدت ملت ایران در مقابل دشمنان نظام و انقلاب است.

وی تاکید کرد: امروز مردم کردستان بیشتر از همه قدردان خدمات ارزشمند سپاهیان است و حضور سپاهیان منشا آرامش و اطمینان قلب مردم است. 

رییس دانشگاه پیام نور استان کردستان تصریح کرد: بعد از سخنرانی های سخیف رییس جمهور آمریکا تجمعات خودجوشی در حمایت از سپاه در کل کشور و از جمله کردستان برگزار شده است و باعث شد همه طیف های مختلف نظام یک صدا در حمایت از سپاه تجمع کنند ما دانشگاهیان دانشگاه پیام نور نیز اعلام میکنیم که همیشه در عرصه هستیم و خود را سرباز سپاه پاسداران میدانیم و هر جایی و هر زمانی که امر بفرمایید به انجام وظیفه می پردازیم.

در پایان این دیدار لوح و همچنین تمثیلی از مقام معظم رهبری منقوش به آرم سپاه از طرف دانشگاهیان جهت قدردانی از زحمات فرمانده سپاه بیت المقدس در استان تقدیم سردار رجبی شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ