مراسم استقبال از دانشجویان جدید الورود/ نشست رئیس دانشگاه با اعضای شورای بسیج دانشجویی

.

در دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه برگزار شد؛
مراسم استقبال از دانشجویان جدید الورود
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید مراسم استقبال از دانشجویان در دانشگاه پیام نور مرکز بندر لنگه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر آدم¬زاده رئیس دانشگاه پیام نور بندر لنگه گفت: هر جامعه و کشوری چشم اندازی برای آینده خود دارد. یکی از مؤثرترین راه های رسیدن به این چشم انداز و اهداف، تلاش های علمی و تخصصی دانشگاهیان و دانشجویان، خلاقیت، ایمان و تعهد آن هاست که شما عزیزان امروز اولین قدم خود را برای ساختن آینده ای روشن برای خود و جامعه با ورود به دانشگاه برداشته¬اید.
دکتر آدم زاده افزود: شما دانشجویان عزیز موفق شده¬اید در یک تلاش علمی پیروز شده و با عزم و اراده¬ای جدی وارد دانشگاه شوید ، قدر تلاش علمی خود را د انسته و برای رسیدن به قله¬های دانش و افتخار ما در کنار شما کنار و خواهیم بود.
وی در بخشی از سخنان خود گفت: مفتخریم که جوانان برومند هر روز مستعدتر، آماده تر و با لیاقت تر وارد دانشگاه می¬شوند، به شکرانه این موفقیت عظیم و موقعیت ممتاز باید که شاکر لطف بیکران پروردگار و قدردان زحمات پدر و مادر خود باشید و بکوشید از لحظات عمری که بازنخواهد گشت نهایت استفاده را ببرید و سعی کنید وقت را به بطالت نگذرانید. شایسته است که همچون شهدا و کسانی باشیم که عاقلانه و عاشقانه حیات طیبه را برگزیدند.
وی افزود: همه تلاش مدیریت مرکز و همکاران بر آن بوده است تا بهترین فضا و محیط برای شما آماده گردد، چشم امیدمان به شماست تا با قدرت خلاّقه فکری و آینده نگری بهترین عرصه علمی را برای این سرزمین فراهم آورید.

نشست رئیس دانشگاه با اعضای شورای بسیج دانشجویی
رئیس دانشگاه پیام نور بندر لنگه با اعضای شورای بسیج دانشجویی نشست صمیمی برگزار کرد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه پیام نور بندر لنگه دکتر آدم زاده در خصوص مسائلی چون اخلاق مداری ها و بصیرت افزایی در بین دانشجویان بسیجی نکاتی را متذکر شد و بیان کرد، دانشجوی بسیجی باید الگویی چون شهید حججی ها را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.
وی در ادامه به دستورالعمل های بسیج دانشجویی جهت برگزاری فعالیتها در دانشگاه اشاره کرد و توضیحاتی در مورد برگزاری فعالیتهای مختلف بسیجی با همکاری واحد فرهنگی دانشگاه و جذب بیشتر دانشجویان در تشکل های بسیج و فعال نمودن نشریه دانشجویی به دانشجویان مطالبی بیان کرد.
در پایان دانشجویان نسبت به ارائه گزارشی از فعالیتهای پیشین بسیج و بیان نظرات و درخواست های مورد نیاز بسیج جهت برگزاری فعالیتها پرداختند.

همزمان با هفته تربیت بدنی ؛
به مناسبت هفته تربیت بدنی کوهپیمایی کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز میناب برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، به مناسبت هفته تربیت بدنی،به همت واحد تربیت بدنی و حوزه بسیج دانشجویی شهید مصطفی ذاکری میناب جمعی از کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز میناب ضمن صعود به ارتفاعات میناب (بام میناب) ، به قرائت زیارت معنوی «عاشورا» و ذکر سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) پرداختند.
گفتنی است در پایان این کوهپیمایی به قید قرعه به تعدادی از دانشجویان شرکت کننده مراسم کوهپیمایی هدایایی به رسم یادبود اهداء گردید

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ