ظرفیتهای دانشگاه پیام نور فرصتی برای برگزاری بهینه هفته پژوهش

.

پس از انتصاب دکتر محمد علی نجفی به عنوان استاندار جدید البرز در شهریور ماه سالجاری؛نخستین جلسه شورای سیاستگذاری هفته پژوهش استان البرز با حضور این مقام مسئول و تمامی اعضای شورای سیاستگذاری و دبیران و اعضای کمیته های تخصصی در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکترمحمدعلی نجفی در جلسه سیاستگذاری ستاد "هفته پژوهش و فناوری" ،پس از استماع گزارش کامل دکتر جلالیان دبیر کل ستاد هفته پژوهش استان در سال۹۶ ؛ضمن تقدیر از دانشگاه پیام نور با ارزنده دانستن تلاش های انجام شده برای برگزاری چهارمین نمایشگاه سالانه هفته پژوهش و فناوری در استان بیان کرد: این هفته فرصت مناسبی برای همه پژوهشگران و عرضه فناوری های روز و نوین خواهد بود و از تمام ظرفیتهای دانشگاه پیام نور البرز در برگزاری بهینه این رویداد علمی و پژوهش استفاده خواهیم کرد.
استاندار البرز با اشاره به ارز آوری ۳۰۰ میلیون دلاری هفته پژوهش سال گذشته گفت: امروز دانشگاه های معتبر دنیا،رقم های بخش فروش و تحقیقات و فناوری شان به اندازه بودجه اعتباری یک کشور است،بنابراین ما نیز با تجاری سازی علم باید تولید ثروت کنیم.
وی ادامه داد: هفته پژهش فرصت مناسبی برای دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی استان است تا توانایی های علمی خود را بروز و ظهور دهند.
رئیس ستاد پژوهش و فناوری در استان افزود: اقدامات زیرساختی بدون اتکا به دستاوردهای علمی ماحصل و نتیجه ای در بر نخواهد داشت.
دکتر محمد علی نجفی در پایان به برپایی کارگاه های تخصصی و سیمنارهای علمی برای عرضه تازه ترین رویدادهای علمی و بحث و تبادل نظر بین محققان تاکید کرد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ