مسابقات پینت بال دردانشگاه پیام نور اراک برگزارشد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور: پایگاه بسیج دانشجویی یک دوره مسابقات پینت بال ویژه دانشجویان جدیدالورود به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی برگزار کرد.

سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز اراک در حاشیه این مسابقات گفت: ورزش یکی از مهمترین ارکان تامین شادابی و سلامتی جسم و روح و یکی از شاخص های اصلی توسعه اجتماعی و فرهنگی در زندگی و نماد قدرت ‌، همت‌، صلابت‌، ایستادگی وارزش های والای انسانی است که مسلما ترغیب و تشویق جوانان به امر ورزش، تهذیب نفس و دانش اندوزی از مهمترین رسالتهای دانشگاهیان، متولیان و استادان محسوب می‌شود. 

دکتر بساکی ادامه داد:  هدف از برگزاری این مسابقات را ارتقاء روحیه دانشجویان بسیجی، بالا رفتن سطح آمادگی های رزمی و نظامی و ارتقاء مهارت تیراندازی و عملیات های ضد تک تیراندازی اعلام کرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اراک گفت:  پینت‌بال ورزشی تیمی شامل ۵ یا ۷ نفر بازیکن است؛ موضوع بازی حمله به تیم مقابل و تسخیر پرچم آن تیم در حین محافظت از پرچم تیم خودی و در عین حال باید بازیکنان تیم مقابل با شلیک گلوله‌‌های رنگی از زمین حذف شوند.

عسگری افزود: در این دوره از مسابقات تعداد۴۰نفر از دانشجویان جدیدالورود پسر شرکت که در پایان تیم های برتر مورد تشویق قرار گرفتند.

 

 

 

 

 

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ