.

مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی ۹۷-۹۶ دانشگاه پیام نور اردکان

مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی ۹۷-۹۶ دانشگاه پیام نور مرکز اردکان با حضور دانشجویان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: در این جلسه  آقای دکتر تقدیری ریاست دانشگاه ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان و معرفی دانشگاه پیام نور اردکان به عنوان پیشگام آموزش عالی اردکان، مطالبی پیرامون مزایای دانشگاه پیام نور بیان نمود.

وی ضمن برشمردن موفقیت های دانشجویان در دانشگاه پیام نور در سال های گذشته، رمز موفقیت را اراده، تلاش، پشتکار و نظم در کارها دانست و به دانشجویان توصیه کرد که هدفی را برای خود مشخص و با تلاش، پشتکار و تفکر منظم برای رسیدن به آن هدف برنامه ریزی نمایند.

در ادامه آقای دکتر حنیف زاده مسئول آموزش مرکز اردکان ضمن بر شمردن ویژگی های آموزشی دانشگاه پیام نور، آماری از دانشجویان در حال تحصیل ارائه نمود.

در این مراسم گروه سرود ناشنوایان برنامه خود را برای حاضران اجرا کردند. توزیع بسته فرهنگی شامل لوح فشرده ی کتاب راهنمای دانشجویان، کتابچه ای شامل معرفی دانشگاه پیام نور اردکان، مختصری از آیین نامه آموزشی و انظباطی و همچنین کتابی در مورد ترویج فرهنگ عفاف و حجاب برای خواهران و کتابی در مورد ترویج واجب فراموش شده ی امر به معروف و نهی از منکر برای برادران از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

برگزاری جلسه ی شورای فرهنگی مرکزیزد

جلسه ی شورای فرهنگی مرکز یزد با حضور اکثریت اعضای شورا در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه : مهم ترین موضوعات مطرح شده در این جلسه، بررسی درخواست  یکی از دانشجویان رشته مترجمی زبان انگلیسی جهت احیای کانون شعر و ادب دانشگاه و بررسی مجدد درخواست دانشجویان رشته مدیریت جهانگردی به منظور راه اندازی انجمن گردشگری دانشگاه پیام نور بود.

برگزاری چندین جلسه ی دفاعیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مرکزیزد  

به گزارش روابط عمومی دانشگاه : طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و بر اساس هماهنگی تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور مرکز یزد، چندین جلسه‌ی دفاعیه‌ی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به شرح ذیل در محل سالن اجتماعات دانشگاه برگزارشد:

ـ جلسه‌ی دفاعیه خـانم حکیمه نظر خاکی مقدم ارشد مدیریت منابع انسانی.

ـ جلسه‌ی دفـاعیه آقای محسن بازیاری ارشد رشته فلسفه و کـلام اسلامی.

ـ جلسه‌ی دفاعیه خانم راضیه مقدس زاده مقدم ارشد مدیریت منابع انسانی .

ـ جلسه‌ی دفـاعیه آقـای سیدحسن طباطبایی مزرعه نو ارشد مدیریت دولتی.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ