مسئول دانشگاه پیام نور مرکز میناب : در کنار تحصیل دغدغه کار آفزینی و فعالیت فرهنگی داشته باشید

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، ترابی مسئول دانشگاه پیام نور میناب در مراسم آغاز سال تحصیلی ویژه دانشجویان ورودی جدید ، ضمن گرامی داشت ایام سوگواری امام حسین (ع) موفقیت دانشجویان جدید را تبریک و تهنیت گفت.
وی در ادامه افزود : دانشگاه وظیفه سنگین تربیت افراد و بلکه تربیت یک ملت را برعهده دارد.
مسوول دانشگاه پیام نور مرکز میناب همچنین به دانشجویان ورودی جدید توصیه کرد در کنار فعالیت های درسی نسبت به مسایل پیرامون خود حساس باشند و با مشارکت در کانون ها ، انجمن ها ، و دیگر تشکل ها ی دانشگاه به فعالیت های جمعی روی بیاورند .
وی ایجاد دغدغه کارآفرینی به جای کارجویی را در میان دانشجویان خواستار شد و از دانشجویان خواست از همین اولین ماه تحصیل در دانشگاه ، مقطع بعد و مدارج بالاتر را هدف قرار دهند .
ترابی همچنین از آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور از ۲۹ مهرماه لغایت ۳۰ آبان ماه از طریق سایت سازمان سنجش کشور خبرداد: بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش کلیه متقاضیان تحصیل در دانشگاه پیام نور اعم از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۶ شرکت نموده و یا ننموده اند ، می توانند در رشته دلخواه خود ثبت نام نمایند.
گفتنی است در ادامه مدیران آموزشی ، فرهنگی دانشگاه به معرفی حوزه مسوولیت خود پرداختند و مسوولین انجمن ها و تشکل های دانشجویی نیز عملکرد و دیدگاههای خود را برای دانشجویان جدید تشریح کردند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ