سخنان ترامپ سخیف و بی ارزش است

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا تقوی نماینده نهاد رهبری در دانشگاه های استان هرمزگان در مراسم دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس، سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا را پوچ و بی اساس دانست.

نماینده نهاد رهبری در دانشگاه هرمزگان ضمن محکومیت سخنان ترامپ رئیس جمهور آمریکا، دانشجویان را به مهارت، تحقیق، پژوهش و علم روز فراخواند و افزود: شما دانشجویان عزیز سرمایه های اصلی این مملکت هستید.

وی با اشاره به اینکه در ایران نیروهای زیاد مانند شهید حجی داریم، افزود: نیروهای ارزشی حتی اگر سرشان هم برود ولی غیرت شان نمی رود.
حاج آقا تقوی اظهار داشت: ما ملت بزرگی هستیم و همه جا پاسداریم و عاشق این مرز و بوم هستیم و به هیچ کشوری هم اجازه نخواهیم داد که نام خلیج فارس را تغییر دهد.
ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای ما بی ارزش است و مردم این را می دانند کسی که زیاد حرف می زند و شعار می دهد مرد عمل نیست و تجربه هم نشان داده است.
به دنبال سخنان بدون پایه و اساس دونالد ترامپ علیه کشورمان و عدم تأئید پایبندی ایران به برجام و گزافه گویی علیه سپاه پاسداران، دانشجویان به همراه اساتید دانشگاه پیام نور استان هرمزگان و با شعارهای مرگ بر آمریکا، اسرائیل و آل سعود اعتراض خویش را در برابر سخنان بی پایه و اساس ترامپ اعلام نمودند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ