خلیج فارس، نامی است که همیشه ماندگار می ماند

.

دکتر عبدالکریم قائدی سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در تجمع و مراسم جشن دانشجویان جدید الورود در واکنش به سخنان رئیس جمهور آمریکا گفت: خلیج فارس نامی است که همیشه ماندگار می ماند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر عبدالکریم قائدی سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در مراسم استقبال از دانشجویان جدید الورود مرکز بندرعباس از رئیس جمهور آمریکا که با سخنان نسجیده اش باعث وحدت و انسجام ملی ایرانیان در کل جهان شدند، تشکر کرد.
دکتر قائدی با بیان اینکه همه ایرانیان در برابر هویت اسلامی و ملی خود حساس هستند، افزود: تا یک ایرانی در جهان هست نام خلیج فارس همیشه در تاریخ ماندگار خواهد بود.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود در این مراسم بر حضور مؤثر دانشجویان در انجمن ها و تشکل های دانشجویی تأکید کرد
قائدی افزود:شما عزیزان با توجه به انتخاب صحیح تان در دانشگاه پیام نور، قطعاً در مقاطع بالاتر در بهترین دانشگاه ها پذیرفته خواهید شد .

وی گفت:حضور دانشجویان در کرسی های آزاد اندیشی نقش بسزایی در بینش و نگرش آنان دارد.
سرپرست دانشگاه خاطر نشان کرد: دانشجویان به عنوان قشر فرهنگی و نخبه جامعه باید مطالبه گر بوده و جستجوگری را پیشه کند.
در ادامه حجة الاسلام و المسلمین حاج آقا تقوی نماینده ولی فقیه در دانشگاه های استان هرمزگان ضمن محکومیت سخنان ترامپ رئیس جمهور آمریکا، دانشجویان را به مهارت،تحقیق، پژوهش و علم روز فراخواند و افزود: شما دانشجویان عزیز سرمایه های اصلی این مملکت هستید.
در پایان بیانه ای توسط انجمن های علمی و بسیج دانشجویی قرائت شد و نسبت به سخنان رئیس جمهور آمریکا عکس العمل نشان دادند و با شعارهای انقلابی این سخنان را محکوم کردند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ