نشست هم اندیشی مدیران گروه های آموزشی دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

.

نشست مدیران گروه های آموزشی دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری با حضور سرپرست ، معاونت ، مدیران ستاد و مدیران گروه های آموزشی در ستاد دانشگاه پیام نور استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر علیرضا آبرود سرپرست دانشگاه پیام نور استان ضمن عرض تسلیت ایام محرم الحرام و شهادت سرور و سالار شهیدان اظهار کرد : از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم که از پیروان واقعی ائمه معصومین (ع) هستیم و امید دارم که دانشگاهیان بویژه دانشجویان پرچمدار واقعی ابا عبدالله الحسین و پیرو راستین آن حضرت باشند.
وی به شتاب گرفتن دانشگاه پیام نور در مسیر رشد و تعالی اشاره کرد و گفت : سیاست و ساختار دانشگاه پیام نور متفاوت تر از سایر دانشگاه ها می باشد و این الزام وجود دارد که مدیران گروه های مختلف آموزشی در بخش های تخصصی با تسلط مقررات به توسعه آموزشی و کیفیت بخشی هر چه بیشتر و رشد و شکوفایی دانشگاه کمک کنند.
وی یکی از اهداف مهم توسعه دانشگاه را برگزاری مرتب جلسات مدیران گروه های آموزشی و برسی مشکلات آموزشی و همچنین ارائه خدمات دهی بیشتر به دانشجویان دانست.
دکتر آبرود با تقدیر از مدیران گروه های آموزشی و اعضای هیأت علمی بیان کرد : برای انجام کارهای تیمی در حوزه های آموزشی و پژوهشی ، مدیران گروه باید چاره اندیشی کنند تا با تحرک بخشی و برنامه ریزی مدون بتوانند بر مشکلات غلبه کنند.
وی به برگزاری چنین نشست های اشاره کرد و گفت : نشست هم افزایی سبب کمک به تعالی دانشجویان و استادان علمی و مدعو خواهد شد و حداقل انتظار این است که چنین نشست های هر چند وقت یکبار برای به تعالی رساندن و رشد و شکوفایی دانشگاه اتفاق بیافتد ؛ چرا که مدیران گروه های آموزشی بازوان قوی و کاری در دانشگاه پیام نور هستند و برگزاری این نشست ها سبب ایجاد همدلی و در نهایت ارتقاء کیفیت آموزشی خواهد شد.
در ادامه دکتر رضایی معاونت دانشگاه ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به اساتید و دانشجویان اظهار کرد : در دانشگاه پیام نور استان امسال باید شرایط کیفیت آموزشی به نحو مطلوبی ارتقاء پیدا کند.
وی برنامه ریزی را در چهار حوزه آموزشی ، پژوهشی ، کار آفرینی و فرهنگی بیان کرد و گفت : توجه بیش از پیش و نظارت بیشتر در زمینه برنامه ریزی درسی ، برقراری ارتباط با حوزه های فرهنگی ، برگزاری دوره های کار آفرینی و استفاده بهینه از ظرفیت اعضای هیأت علمی باید به شکل مطلوبی صورت گیرد.
بیان دیدگاه ها و نظرات از سوی مدیران گروه های آموزشی نیز پایان بخش این نشست هم اندیشی بود.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ