هم افزایی بین کارکنان اداری و هیات علمی، موجب ارتقا سطح آموزشی علمی دانشجویان می گردد.

.

دکتر منوچهر ططری، رئیس دانشگاه پیام نور لرستان در دیدار صمیمی که با حضور کارکنان اداری و اعضای هیات علمی در اتاق کنفرانس مرکز الیگودرز برگزار گردید، ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به جامعه دانشگاهی و دانشجویی، تقارن هفته دفاع مقدس و ایام سوگواری سالار شهیدان با بهار تعلیم و تربیت را نشان از توجه ویژه به معنویت و فرهنگ شهادت و مقاومت دانست و لزوم شور حسینی متاثر از شعور حسینی را یادآور شدند.
وی در این دایدار تصریح کرد: امروز شاهد آن هستیم که کیفیت آموزشی دانشگاه پیام نور به خوبی در سطح جامعه علمی کشور جواب داده و خوشبختانه قبولی آزمون های استخدامی و نیز کسب بالاترین رتبه های دانشگاهی در مقطع تحصیلی ارشد و دکترا از میان دانش آموختگان این دانشگاه رقم می خورد.
رئیس دانشگاه پیام نور لرستان با بیان این که ما وابسته به دانشجویان هستیم، بر لزوم رعایت هر چه بهتر فرهنگ تکریم ارباب رجوع اشاره کرد و گفت: جلب رضایت دانشجویان و احترام و تکریم ارباب رجوع هدف اصلی و نهایی همکاران باشد که خشنودی و رضایت خداوند منان در خدمت صادقانه و دلسوزانه به مردم قرار دارد.
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور خاطر نشان کرد: دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی و با حداقل شهریه دریافتی، از نظر مالی حامی دانشجویان بوده است و با ارائه تسهیلات و شرایط ویژه ی آموزشی و مالی توانسته است رضایت دانشجویان را جلب نماید.
ططری در ادامه تعامل و هم افزایی بین کارکنان اداری و هیات علمی دانشگاه را موجب حفظ و ارتقا سطح علمی آموزشی دانشجویان دانست و خواستار همدلی، همیاری و همکاری بیشتر در جهت توسعه و پیشرفت دانشگاه شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ