هزینه های پائین،دولتی بودن،مجازی ونیمه حضوری بودن ،بومی پذیری،وکیفیت بالای آموزشی از مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور است .

.

احمد پهلوانیان در دیدار رئیس دانشگاه پیام نور استان یزد گفت ،استان یزد از جمله استانهای پیشرو در زمینه علم،دانش وآگاهی است که تعداد زیادی  از مراکز آموزش عالی کشور را در خود جا ی داده است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر پهلوانیان به ظرفیت ها ،توانمندیها وفرصت های آموزشی  در استان اشاره وبر معرفی این فرصت وتوانمندیها تاکید کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان یزد هم در این دیدار ویژگیها ومزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور را برشمرد وگفت هزینه های پائین،دولتی بودن،مجازی ونیمه حضوری بودن ،بومی پذیری،وکیفیت بالای آموزشی از مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور است .

سعید عابسی با اشاره به قبولی ۳۳هزار نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور کشور در مقطع ارشددانشگاههای کشور در سال گذشته تصریح کرد این تعداد ۳/۱قبولی های کارشناسی ارشد پارسال را شامل می شوند.

بگفته وی پژوهشکده پوششهای نانو ساختار پیام نور استان یزد امسال توانست در بین ۱۱۹واحد آزمایشگاهی که زیر نظر معاونت علمی ریاست جمهوری فعالیت می کنند ،رتبه ۳۹ راکسب نماید .که این رتبه بالاتر از رتبه دانشگاههای مطرح چون آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تهران،دانشگاه صنعتی اصفهان،دانشگاه امیر کبیر ،انستیتو پاستور و…بوده است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان یزد موفقیتهای این دانشگاه در زمینه های آموزشی،پژوهشی وفرهنگی را یاد آور ی و خاطر نشان کرد تولید بیش از ۳۰محصول در پژوهشکده پوششهای نانو ساختار از جمله این موفقیت هاست که برخی از آنها به مرحله تجاری سازی وتولید انبوه رسیده است.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ