تجدید میثاق دانشجویان و اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور بندرخمیر با شهدا

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور؛ همزمان با دهه اول محرم و بزرگداشت هفته دفاع مقدس، جمعی از اساتید و کارکنان این دانشگاه به همراه امام جمعه و فرماندار شهرستان بندرخمیردر مراسم غباروبی و تجدید میثاق با شهدای گمنام شرکت کردند.
احمد زاهری، رئیس دانشگاه پیام نور بندرخمیر ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع) اظهار داشت: حضور خانواده های معظم شهدا در جامعه امروز ما، مانند گنجی بی پایانند و خانواده های معظم شهدا به عنوان اسوه صبر و استقامت قلمداد هستند.
وی در ادامه افزود: شهادت نقطه اوج کمال و انسانیت است که اگر امروز ما هر چقدر به عمق و اهمیت واژه شهادت بپردازیم، نخواهیم توانست به ارزشها و معنای بلند این واژه دست پیدا کنیم.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا صفایی حائری، نماینده ولایت فقیه و امام جمعه شهرستان بندرخمیر آشنایی بیشتر دانشجویان و نسل جوان با خاطرات و رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را سبب ترویج فرهنگ انقلابی در بین آنان دانست و بیان داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، انتقال مفاهیم و ارزش‌های دفاع مقدس به نسل بعدی انقلاب اسلامی از مهمترین رسالت دانشگاه و دانشگاهیان است و نهادینه کردن ارزش های دفاع مقدس در بین جوانان از وظایف همه مسئولان فرهنگی است.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ