برگزاری مراسم وداع با پیکر دانشجوی شهید مدافع حرم، محمد اسدی در دانشگاه پیام نور مرکز مشهد

.

به مناسبت بازگشت پیکر شهید مدافع حرم دانشجوی نخبه رشته حقوق دانشگاه پیام نور مرکز مشهد، مراسم وداع با پیکر آن شهید بزرگوار در دانشگاه پیام نور مرکز مشهد برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، این مراسم با حضور خانواده معظم شهید اسدی ، ریاست دانشگاه پیام نور استان، مسئول محترم نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان، ریاست مرکز مشهد، همکاران اداری و علمی و هم دانشگاهیان شهید در نمازخانه مرکز مشهد برگزار گردید.
در این مراسم پیکر شهید محمد اسدی طی هماهنگی با خانواده شهید وارد نمازخانه دانشگاه گردید و فضای معنوی نمازخانه را معطر نمود.
دکتر محمد علی داوریار رییس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی ضمن خیرمقدم به خانواده معظم شهید افزود: همه جا با افتخار گفته ام که افتخار این را داشته ام که در کلاسی درس داده ام که شهید عزیزمحمد اسدی در آن حضور داشته است و امروز باید بگویم که امروز ایشان استاد ما شده است.
در این مراسم که با خیل عظیم همکاران برگزار گردید، حضرت حجت الاسلام دکتر نصیری، مداحان اهل بیت آقایان پیرزاد و سید احمد جنتی نیا و قاری قران جناب آقای اشرفی در رثای این شهید بزرگوار اجرای برنامه داشتند.
پیکر شهید محمد اسدی بعد از گذشت یکسال و نیم به میهن عزیزمان ایران بازگشت و خانواده خود را از چشم انتظاری بیرون آورد.
روحش شاد و یادش گرامی…

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ