مراسم جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه پیام نور گناوه برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان بوشهر، مراسم جشن فارغ‌التحصیلی ۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور گناوه با حضور مسوولان دانشگاه ،دانشجویان و خانواده‌های آنها در مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان برگزار شد.

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان گناوه در این مراسم با تبریک به همه فارغ‌التحصیلان  عنوان کرد: امروز همه شما یک مرحله از زندگی را با موفقیت پشت سر گذاشتید و به عنوان یک کارشناس و افراد تحصیل کرده جامعه محسوب می‌شوید که نگاه جامعه به شما متفاوت است و باید  نوع پوشش، رفتار ،گفتار شما  با گذشته متفاوت باشد.

مرتضی سیاووشی افزود: این مرحله تحصیلی مرحله پایه برای پیمودن مراحل بعدی  است و بعد از این مرحله شما با تلاش و کوشش و پشتکار خود می‌توانید ادامه تحصیل دهید و مراحل بالاتر را طی کنید .

وی گفت: در حال حاضر دانشجویان فراوانی از دانشگاه های پیام نور در بهترین دانشگاه‌های مختلف ادامه تحصیل می‌دهند و امیدوارم که شما هم برای آبادانی و پیشرفت شهر و کشور خود بکوشید.

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان گناوه  تصریح کرد: در دوره سه سال و نیم مدیریت در دانشگاه پیام نور در گناوه مشکلات فراوانی تا به امروز وجود داشته است که بسیاری از کارهایی که باید انجام بگیرد، انجام شده  است.

وی گفت: از مهمترین اقدامات راه‌اندازی رشته کارشناسی ارشد جغرافیای برنامه‌ریزی  روستایی بود که با تلاش دست‌اندرکاران اولین رشته کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور شهرستان گناوه محقق شده است.

مدیرارزیابی و نظارت دانشگاه پیام نور بوشهر در این مراسم  با تبریک به همه فارغ‌التحصیلان اظهار داشت: امیدوارم که این مرحله آغاز مرحله بالاتر در زمینه تحصیلی برای همه فارغ التحصیلان باشد و در زندگی مراحل خوشبختی را طی کنند.

رضا یدی  با تبریک اعیاد دهه امات و ولایت گفت: امیدوارم که همه ما توفیق یابیم که پیروان حقیقی این بزرگان دینی باشیم و رفتار و کردار آنها  را در زندگی سرلوحه خود قرار دهیم.

قرائت سوگندنامه دانشجویی توسط دانشجویان دانشگاه، شعرخوانی یکی از شاعران ، پخش کلیپ از فعالیت‌های دانشگاه، اجرای موسیقی، تقدیر از دانشجویان برتر رشته‌های مختلف تحصیلی و دانشجویان ورزشکار مدال‌آور در رشته‌های ورزشی و  اهداء لوح تقدیر و گرفتن عکس یادگاری فارغ التحصیلان از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

گفتنی است دانشگاه پیام نور گناوه در سال ۱۳۷۸ با یک رشته مدیریت بازرگانی فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر دارای  18 رشته کارشناسی و یک رشته کارشناسی ارشد جغرافیای برنامه ریزی روستایی است که از مهرماه دانشجو می پذیرد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ