ترویج ارزش های اسلامی، رفتاری و انسانی در ضیافت اندیشه اساتید

.

طرح ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه پیام نور استان البرز به مدت ۴روزبرگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، این طرح به مدت ۴روز در قالب۳۲ساعت با تدریس اساتید حوزه و دانشگاه و با حضوراساتید عضو هیات علمی این استان برگزار شد.
حجت الاسلام دکتر فرید مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) پیرامون برگزاری این دوره اظهار داشت: به ‌موازات توسعه علم، ارزش‌های اسلامی، رفتاری و انسانی هم باید در دانشگاه ترویج شود؛به صورتی که دانش آموخته دانشگاه هم در حوزه تحصیلی خود سرآمد باشد و هم متخلق به ارزش‌های اخلاقی و اسلامی باشد که همراستا با این هدف ارزشمند، نقش اساتید به عنوان اصلی ترین هدایتگران دانشجویان، نقشی مهم و قابل توجه است.
وی افزود:همه ساله طرح ضیافت اندیشه در دانشگاه ها به همین منظور به اجرا در می آید که در نهایت توانمند سازی فرهنگی و معنوی اعضای هیأت علمی و به تبع آن ارتقاء فرهنگی و دینی دانشگاهیان را به همراه خواهد داشت.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دانشگاه پیام نور البرز در خاتمه گفت: این دوره در البرز با حضور دکتر افتخاری مدرس حوزه و دانشگاه با موضوع"معرفت اندیشی دینی" و دکتر معصومی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با موضوع"فرهنگ و تمدن اسلامی "تدریس شد.
گفتنی است شرکت کنندگان در این برنامه کیفیت و کمیت آنرا عالی ارزیابی کرده و تاثیر اینگونه برنامه ها را درافزایش توان علمی و دینی اساتید مثبت خوانده و تداوم برگزاری آن را خواستار شدند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ