طرح ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه پیام نور استان تهران با موفقیت به پایان رسید.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود نبوی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه پیام‌نور استان تهران گفت: در این دوره از طرح ضیافت اندیشه دانشجویی،‌ از اساتید برجسته ای همچون دکتر شاکرین، دکتر افتخاری، دکتر مطهری نیا و استاد منتظری دعوت کردیم تا در این دوره یک روزه به بیان موضوعاتی در خصوص اخلاق، خانواده، جریان شناسی و فلسفه نیاز به احکام آن برای دانشجویان بپردازند.

وی درخصوص شیوه برگزاری طرح ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه پیام نور استان تهران اظهار داشت: این طرح شامل دو مرحله آموزش مجازی و کلاس‌های حضوری است و شرکت در هر دو مرحله برای تمامی داوطلبان الزامی بوده است.

گفتنی است در ابتدای این دوره مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان تهران به بیان مسئله مهم حج پرداخت و از اهمیت روز عرفه و نقش مسلمانان و درس هایی از عرفه و عیدقربان بیان کردند؛ و در ادامه دوره،‌ آموزش " جریان شناسی فرهنگی-سیاسی " برای دانشجویان توسط حجت الاسلام دکتر شاکرین برگزار شد. " مبانی تحکیم خانواده " موضوع دیگری بود که توسط حجت الاسلام دکتر افتخاری تدریس و مورد علاقه دانشجویان واقع شد. آقای دکتر مطهری نیا نیز به موضوع " تاریخ تحلیلی اسلام" مورد بحث و بررسی قرار داد. و در آخرین موضوع آموزشی، " فلسفه نیاز به احکام " بود که توسط حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در فضایی مفرح آموزش داد و در پایان این دوره به مناسبت عید بزرگ قربان مراسم مولودی خوانی و اهدای جوایز ارزنده توسط حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود نبوی با نشاط برای دانشجویان برگزار گردید و با اهدای گواهی پایان دوره به کار خود پایان داد.
دوره حضوری طرح ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه پیام نور استان تهران توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه پیام نور استان تهران و با مساعدت دکتر جمشیدی رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران و باحضور حدود سیصد نفر از دانشجویان این دانشگاه در پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور دانشکده شهید بهشتی برگزار شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ