بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور خراسان رضوی برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور خراسان رضوی با حضور ۱۰۰ دانشجو در دو بخش آقایان و خواهران به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد برگزار گردید.
دکتر محمد علی داوریار، رییس دانشگاه پیام نورخراسان رضوی با اشاره به فعالیت مجتمع فرهنگی دانشگاه پیام نور مشهد طی چند سال گذشته، خاطرنشان کرد: امیدواریم در بیست و دومین دوره مسابقات با برکت قرآن و کمک خیرین این مجتمع کاملا راه‌اندازی شود.
وی با تاکید براینکه باید قدردان امنیت خود در کشور باشیم، اظهار کرد: مهم ترین مشترکات مسلمانان و شیعیان قرآن است. پیامبر گرامی قرآن واهل بیت را به عنوان دو یادگار برجای گذاشته‌اند که اگر به این دو گوش دهیم به آرامش، سعادت و آسایش دست می‌یابیم.
گفتنی است داور این مسابقات در بخش آقایان استاد شاکر نژاد- استاد رجائی و استاد حسنی و در بخش خواهران استاد رشیدی-استاد افخمی و استاد اسحاق نژاد بودند.
در این دوره از مسابقات دانشجویان در ۶ رشته شامل: قرائت تحقیق- قرائت ترتیل- حفظ ۵ جزء- حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل به رقابت پرداختند و در نهایت دانشجویان منتخب هر رشته به شرح زیر مشخص شدند..

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ