مهلت ثبت نام عتبات عالیات تا ۲۲ تیرماه

.

دکتر کریم نجفی برزگر، معاون فرهنگی اجتماعی دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت : اساتید، دانشجویان و کارمندان مرکز و واحدهای دانشگاه پیام نور می توانند تا ۲۲ تیرماه برای سفر به عتبات عالیات به سایت labbayk.ir مراجعه نمایند.
وی با عنوان اینکه اعزام از ۱۵ مردادماه آغاز می شود و تا ۸ آبان ماه ادامه دارد، افزود: قرعه کشی در تاریخ ۲۴ تیرماه انجام خواهد شد و نتیجه از طریق سایت labbayk.ir و پیام کوتاه به اطلاع برگزیدگان خواهد رسید.
مشاور ریاست دانشگاه پیام نور در امور بین الملل گفت : هر فرد می تواند ثبت نام سفر خود را با دو اولویت، تعیین کاروان و تاریخ اعزام، انجام دهد و پس از ثبت نهایی، امکان جابجایی درمراحل بعدی وجود نخواهد داشت .
دکتر نجفی خاطر نشان کرد: هزینه کاروان های عتبات دانشگاهیان در هنگام ثبت نام و انتخاب تاریخ مشخص می باشد. به طور میانگین هزینه کاروان های هوایی ۰۰۰/۶۰۰/۱ تومان و زمینی ۰۰۰/۱۰۰/۱ تومان خواهد بود، که با توجه به دوری و نزدیکی به مرز نرخ هراستان متفاوت می باشد. درجه کاروانهای در نظر گرفته شده برای دانشگاهیان در اعزام های هوایی درجه A و در اعزام های زمینی درجه C بوده و مدت سفر هفت شب است.
معاون فرهنگی اجتماعی دانشجویی ادامه داد: مبلغ ۱۵میلیون ریال برای زائرین کاروان های هوایی و مبلغ ۱۰ میلیون ریال برای زائرین کاروان های زمینی به صورت وام قرض الحسنه با باز پرداخت ۱۸ ماهه به هر متقاضی و یک نفر همراه تعلق خواهد گرفت.
دکتر نجفی تصریح کرد: افرادی که قبلاً با کاروان‌های عمره یا عتبات دانشجویی مشرف شده‌اند، منعی برای ثبت نام و تشرف در قالب کاروان‌های عتبات دانشگاهیان را نخواهند داشت.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ