کرسی آزاد اندیشی با موضوع انقلابیگری در دانشگاه پیام نور نی ریز برگزار شد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، کرسی آزاد اندیشی با موضوع انقلابیگری با طرح این سوال توسط دانشجویان که من چه خدمتی به انقلاب کرده ام و انقلاب چه خدمتی به من کرده است با داوری سرهنک توکل، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان نی ریز در فضایی کاملا دوستانه و با استقبال پرشور دانشجویان برگزارشد.
در ابتدا، دانشجویان در دو گروه موافق و مخالف دیدگاههای خود را بیان کردند سپس سرهنگ توکل با جمع بندی نظرات دو گروه به داوری پرداخت.
سرهنگ توکل، ضمن تقدیر از حضور پرشور دانشجویان و تبریک دهه مبارک فجر و پاسداشت یاد شهدا افزود: دستاوردهای عظیم انقلاب بر هیچ کس پوشیده نیست و همه ما به این مهم اذعان داریم که تعالی و عزت امروز ایرانیان و آزادیخواهان جهان مدیون انقلاب اسلامی ایران است.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ، با مقایسه دوران قبل و بعد از انقلاب افزود: در دوران قبل از انقلاب ما کشوری بودیم مستعمره دول خارجی و بعد از انقلاب تبدیل شدیم به کشوری قدرتمند و مقتدر در عرصه جهانی . ما عزت و اقتدار خود را مدیون انقلاب هستیم انقلاب برای ما عزت و اقتدار همراه با رشد و پیشرفت را به ارمغان آورد انقلاب برای ما امنیت، آزادی و استقلال را نهادینه کرد و در جواب اینکه ما برای انقلاب چه کردیم، اظهار داشت: ما در قبال انقلاب وظایف مهمی داریم وظیفه ما حفظ و صیانت از انقلاب، خون شهدا و شناخت انقلاب است ، انقلاب نعمت است ما باید شکرگزار این نعمت باشیم و در را اعتلای عزت و سربلندی انقلاب از جان و دل تلاش کنیم .
در پایان جلسه همه دانشجویان بر حفظ دستاوردهای انقلاب و صیانت از خون شهدا تاکید کردند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ