مراسم تشییع شهید مدافع حرم سید موسی حسینی

.

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز ورامین، مراسم تشییع شهید مدافع حرم " سید موسی حسینی " که از تیپ فاطمیون و در جبهه نبرد با داعش در سوریه به شهادت رسیده بود، با حضور پرشور دانشجویان و اساتید دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در این مراسم پیکر شهید " سید موسی حسینی " پس از ورود به دانشگاه با استقبال گرم و پرشور دانشجویان به محل سالن آمفی تئاتر انتقال یافت و پس از آن دانشجویان، اساتید و مسوولان حاضر در مراسم، ضمن حضور در کنار پیکر مطهر شهید، با قرائت فاتحه، دقایقی را به سوگواری و عرض ارادت به مقام والای این شهید بزرگوار پرداختند.
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز ورامین با برپایی این مراسم با شکوه و فضا سازی دانشگاه برای استقبال از پیکر شهید، این پیام را به گوش همه برادران مجاهد افغان رساند که ما از شما درس گرفتیم که حفظ کیان اسلام مرز نمی شناسد و اگر چه این شهیدان دور از سرزمین مادری به خاک سپرده می شوند، بدانند همگی برادران ما هستند و ما همچون خانواده این شهدای بزرگواریم.
در این مراسم، پس از سخنان امام جمعه شهرستان، فرمانده سپاه قرچک و حجت الاسلام علیزاده مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور ورامین جملاتی در رثای این شهید عزیز بیان کردند و پس از آن، پیکر این شهید والامقام توسط حاضران تشییع و به سمت امامزاده طاهر خیرآباد محل زندگی شهید مشایعت شد.
گفتنی است:در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک، دکتر سهراب عسگری رییس دانشگاه پیام نور مرکز ورامین، حجت الاسلام علیزاده مدیر فرهنگی دانشگاه، فرمانده سپاه پاسداران قرچک، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و تنی چند از مسوولان شهرستان قرچک برگزار شد حضور داشتند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ