بسیج دانشجویی شجره طیبه ای ست که متعلق به همه است

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر قائدی سرپرست دانشگاه در اولین نشست با ماندگاری مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان اظهار داشت : بسیج دانشجویی شجره طیبه ای است که متعلق به همه است و باید تمام تلاش خود را در به ثمر نشستن این نسل هوشیار و آگاه به کار ببندیم تا جوانانی تربیت شود که متعهد به نظام و میهن باشند.
دکتر قائدی افزود: باید جوانان آینده بدانند برای این انقلاب خونهای بسیاری ریخته شده است وحفظ آن از اهداف جامعه دانشگاهی ،بسیج و سپاه و به تبع آن همگان است .
سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان با ایراد خاطراتی از شهید فرخی بیان کرد: ما باید عظمت جنگ را حس کنیم و زمینه مناسبی جهت حضور دانشگاهیان در فضای معنوی جنگ و جبهه ایجاد نمائیم .
دکتر قائدی با تأکید بر گسترش حضور دانشگاهیان در اردوهای راهیان نور عنوان کرد: انتقال فرهنگ ایثار هدف اصلی این اردوهای دانشجویی است .افزایش تعداد دانشجویان اعزامی به اردوی معنوی راهیان نور و ایجاد و راه اندازی اردوهای معنوی راهیان دریایی و تلاش در شناسایی رزمندگان اتاق جنگ را از اهداف آتی برشمرد .
در ادامه مسئول بسیج دانشجویی افزود بسیج به معنای وسیع کلمه جزء سرمایه ها و امنیت ملی ست و از مهم ترین مؤلفه های آن برخورداری از فرهنگ بسیجی ست . وی خاطر نشان کرد امیدواریم در قالب همکاری و تعامل بیشتر با دانشگاه پیام نور بتوانیم با برنامه ریزی ،ابتکار و مشورت اهداف امام (ره) و نظام اسلامی را پیش ببریم

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ