اولین جشن دانش آموختگی ۱۵۰ دانشجوی پیام نور مرکز تهران شرق

.

همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اولین جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه پیام نور مرکز تهران شرق برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، اولین جشن دانش آموختگی ۱۵۰ دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز تهران شرق با حضور مسوولان و بیش از ۵۰۰ مهمان  در سالن همایش های خوارزمی مرکز تهران شرق برگزار شد.
رییس دانشگاه پیام نور مرکز تهران شرق ضمن خیر مقدم به اساتید و مهمانان حاضر در جلسه، ایام ا… دهه مبارک فجر را تبریک گفت و افزود: این مراسم چون در ایام دهه پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار می شود، فرصتی ایجاد کرده که یک بار دیگر با معمار کبیر انقلاب اسلامی و بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی –رحمت الله علیه- تجدید میثاق کنیم.
دکتر رضا حاجی حسینی گفت: با توجه به اینکه تاکنون در این مرکز جشن فارغ التحصیلی برگزار نشده است و از طرفی دانشجویان زیادی مراجعه می کردند و در خواست برگزاری مراسم فارغ التحصیلی را داشتند، تلاش کردیم مراسمی که در شان دانشجویان دانشگاه پیام نور است برگزار کنیم که به لطف خدا و همکاری مجموعه همکاران این مراسم بسیار خوب برگزار شد و دانشجویان بسیار ابراز خرسندی کردند.
در این مراسم ، به مناسبت دهه فجر و به پاس گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، به رسم یاد بود از چند نفر از دانشجویان خانواده معظم شهدا تجلیل به عمل آمد.
همچنین در این مراسم به رسم یادبود به دانش آموختگان لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد.
در پایان این برنامه نیز رونمایی از تمبر یاد بود جشن دانش آموختگی توسط دکتر حسینی رییس دانشگاه پیام نور مرکز تهران شرق صورت گرفت.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ