برگزاری همایش ملی نماز سال آینده به میزبانی دانشگاه پیام نور خراسان رضوی برگزار می شود.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، طی نشستی با حضور رئیس پژوهشکده تربیت اسلامی بنیان و هیات همراه که در دانشگاه پیام نور خراسان رضوی برگزار گردید، دکتر شرف الدین شیرازی افزود: با توجه به تجربه موفق امسال ، در سال آینده نیز همایش ملی نماز با عنوان نماز و ولایت با محوریت دانشگاه پیام نور خراسان رضوی برگزار خواهد شد و دکتر داوریار ریاست دانشگاه پیام نور خراسان رضوی به عنوان دبیر این همایش معرفی می گردد.
رییس پژوهشکده تربیت اسلامی بنیان ضمن تقدیر از اقدامات دانشگاه پیام نور در حوزه های فرهنگی و تاثیر گذاری بالا در جامعه گفت: این همایش همزمان با ولادت امام رضا(ع) و تحت عنوان برنامه های مشهد ۲۰۱۷ در سال آینده برگزار خواهد شد.
دکتر محمد علی داوریار رییس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی نیز افزود: جایگاه و اهمیت نماز همواره در روایات و سیره نبوی مطرح بوده است و دانشگاه پیام نور که همواره به مدد دانشگاهیان فرهیخته و معتقد خود، پیشگام در عرصه های فرهنگی بوده است در پیاده سازی و تعمیق جایگاه نماز در زندگی و جامعه به طور قطع از تمامی ظرفیت های خود بهره خواهد گرفت.
گفتنی است در همین راستا با توجه به حمایت های معنوی دانشگاه پیام نور خراسان رضوی در همایش سال جاری ، لوح تندیس به ریاست استان از طرف رئیس پژوهشکده تربیت اسلامی بنیان اهدا گردید.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ