بهره برداری از مجتمع ورزشی دانشگاه پیام نور اردبیل

.

با حضور معاون سیاسی استاندار مجتمع ورزشی دانشگاه پیام نور استان اردبیل افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، مراسم افتتاح سالن ورزشی دانشگاه پیام نور استان اردبیل با حضور ناصر نصیری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، جواد زنجانی فرماندار اردبیل، افسر روحی سرپرست دانشگاه پیام نور استان و جمعی از مسئولان و همچنین اساتید و دانشجویان در محل سالن ورزشی تازه تاسیس دانشگاه پیام نور برگزار شد.

دکتر افسر روحی با بیان اینکه عملیات تکمیل سوله فرهنگی ورزشی دانشگاه پیام نور با تلاش شبانه روز همکاران به صورت جهادی در کمتر از دو ماه به اتمام رسید افزود: به برکت دهه مبارک فجر ۵ طرح عمرانی با هزینه بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در دانشگاه پیام نور استان اردبیل تکمیل و به بهره برداری رسیده است که از این مبلغ ۲۱ میلیارد ریال به مجتمع فرهنگی ورزشی دانشگاه پیام نور اختصاص یافت.

در ادامه مهندس نصیری مهمان ویژه دانشگاه این مراسم، دانشجویان را قشر تاثیر گذار جامعه عنوان کرد و خاطر نشان کرد: دانشجو باید قدرت تجزیه و تحلیل خود را تقویت کند و ظرفیت نقد کردن و نقدپذیری را بالا ببرد.

وی همچنین به دستاوردهای مهم دولت در ۳ اخیر اشاره کرد و گفت: امسال حدود ۳ میلیارد دلار به حوزه آبرسانی این استان اختصاص یافته که این امر بسیار مهم و بی سابقه بوده است.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ