مراسم گرامیداشت دهه فجر و یادبود دانشجوی شهید دانشگاه پیام نور مرکز دماوند

.

مراسم گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و بزرگداشت شهید محمد علی طوعی مقدم دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند و رئیس اداره راه و شهرسازی پردیس در دانشگاه پیام نور مرکز دماوند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، یدالهی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز دماوند در مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: امنیت ، ثبات و آرامش امروز میهن اسلامی مرهون جانفشانی، ایثار و فداکاری و از خود گذشتگی دلاور مردان وشیر زنانی است که به ندای رهبر ومراد خود لبیک گفتند و دیو استبداد و ظلم وجور را از وطن بیرون راندند.امروز وظیفه اقشار مختلف مردم بویژه نسل بیدار وآگاه دانشجو و دانشگاهیان حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف وآرمانهای والای شهدا وامام شهدا بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت روح الله است که این منظور تنها در مسیر گوش سپردن و اجرای منویات رهبر فرزانه انقلاب محقق خواهد شد.
دکتر یدالهی همچنین با مقایسه ایران وسایر کشورهای منطقه از نظر امنیت وثبات اجتماعی خاطر نشان ساخت ، نعمت امنیت و آرامشی که درحال حاضر در میهن اسلامی حکمفرماست به برکت خون شهدای انقلاب و دفاع مقدس و بواسطه هدایتهای امام خمینی(ره)و رهبری حکیمانه و خردمندانه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر فرزانه انقلاب است که باید قدراین نعمت را بخوبی بدانیم ودر پاسداشت آن بکوشیم.
رئیس دانشگاه پیام نور مرکز دماوند درادامه با اشاره به جانفشانی دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند ورئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان پردیس شهید محمد علی طلوعی مقدم در راه خدمت و مسئولیت طی حادثه ریزش بهمن در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان، گفت : این ایثارو فداکاری و نثارجان شیرین در راه آرامش و آسایش هموطنان برخاسته از همین فرهنگ انقلاب اسلامی ودفاع مقدس است. شهید طلوعی بانثار جان خویش باردیگر به ما درس غیرت، شجاعت وفداکاری وایثارداد.
دکتر یدالهی گزارشی اجمالی از روند پیشرفت و تکمیل پروژه های زیربنائی وعمرانی دانشگاه و امور آموزشی وفرهنگی ، برای حاضرین ارائه داد.
در این مراسم، سحر اسدالهی از اساتید دانشگاه پیام نور مرکز دماوند به قرائت شعر و دلنوشته ای در خصوص انتظار و انقلاب اسلامی پرداخت.
پخش کلیپ ها و سرودهای انقلابی ، شعر خوانی سلطان محمدی گوینده کافه رادیو دماوند از دیگر بخش های این برنامه بود.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ