افتتاح ساختمان جدید دانشگاه پیام نور سلطانیه در استان زنجان

.

مراسم افتتاحیه فاز اول ساختمان جدید دانشگاه پیام نور سلطانیه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، خالقی فرماندار سلطانیه در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، با اشاره به نقش و اهمیت دانشگاه در شهرستان سلطانیه اشاره کرد و از تلاشها و پیگیریهای مسئولین دانشگاه پیام نور در راستای تحقق این پروژه تشکر کرد.
دکتر محمدی رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان نیز با ارائه گزارشی از روند انجام پروژه ساختمان دانشگاه افزود: دانشگاه پیام نور به عنوان اولین و تنهاترین مرکز آموزش عالی شهرستان سلطانیه از سال ۱۳۸۶ و با حمایت خیرین شروع به فعالیت نموده و طی این چند سال تعداد۷۹۰ نفر فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی داشته است و اکنون شاهد افتتاح ساختمان دانشگاه با مساحت ۱۳۰۰ متر مربع هستیم.
وی افزود: این ساختمان همراه با گلخانه ی آموزشی و موتور خانه با هزینه ای بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال در زمین ۳ هکتاری اهدایی خیرین احداث گردیده است.
دکتر محمدی در ادامه سخنان خود با توجه به مسافت ۴۰۰ متری دانشگاه سلطانیه از شهرزنجان جهت تسهیل در ایاب و ذهاب دانشجویان پیشنهاد راه اندازی خط تاکسی در این مسیر نموده و از معاون استاندار و همچنین فرماندار درخواست رسیدگی به این امر را داشتند.
در ادامه سید بیوک موسوی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان طی سخنانی اظهار کرد: این انقلاب دستاوردهای بی‌شماری را در ابعاد مختلف داشته است که مرهون رهبری بی‌نظیر امام راحل و سپس هدایت مقام معظم رهبری است.
وی با تاکید بر لزوم پاسداشت ویژگی‌های شاخص انقلاب اسلامی ایران اضافه کرد: لازمه این کار حفظ وجهه مردمی انقلاب ایران است، چرا که انقلاب ایران در آستانه چهل سالگی و پختگی قرار گرفته است و این وجهه نظام باید در منظر عموم قرار گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان انقلاب مردم ایران را متعلق به خود آن‌ها دانست و تصریح کرد: نقش‌آفرینی پررنگ مردم در بزرگداشت سالگرد انقلاب اسلامی از ضرورت‌های آن به شمار می‌رود.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ