خانواده شهدا مظهر ایستادگی هستند

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان با خانواده شهیدان حسینی دیدار کرد.
دکتر قربان شهریاری در این دیدار که با همراهی علی اکبر عرفانی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان برگزار شد، گفت: امنیت امروز کشور مرهون خون شهداست و پیام شهدا، حفظ اسلام، قرآن، فرهنگ شهادت‌طلبی و حمایت از ارزش‌های اسلام ناب محمدی(ص) است.
وی در ادامه بیان داشت: خانواده معظم شهدا مظهر مناسب ایستادگی و پایداری در جامعه ما هستند؛ که با تحمل سختی‌ها و مشقت‌های فراوان و با تقدیم بهترین عزیزان خود باعث عظمت و سربلندی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شدند.
وی خاطرنشان ساخت : خون شهیدان والامقام و صبر و بردباری خانواده‌های شهدا، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورده است و ما باید برای پیشرفت در تمامی مراحل زندگی راه شهدا را الگو و سر مشق قرار دهیم؛ تا به اهداف والای زندگی و سعادت دست پیدا کنیم.
رئیس دبیرخانه استان های مرزی دانشگاه پیام نور در پایان گفت: ما باید راه شهدا را ادامه دهیم و یاد و خاطره آنها را همیشه زنده نگه داریم.
شایان ذکر است شهیدان حمید دیلم کتولی، دانشجوی رشتی مهندسی عمران دانشگاه شهید چمران اهواز بود که در دی ماه ۱۳۶۵ به درجه رفیع شهادت نائل شد.
گفتنی است در این دیدار با تقدیم لوح یادبود و هدیه، از خانواده این شهیدان گرانقدر تجلیل شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ