توسعه جامعه در گرو توجه به حوزه علم و دانش است

.

امام جمعه سنندج گفت: مسلمانان در سایه کسب علم و فناوری به اقتدار می رسند و توسعه جامعه اسلامی در گرو توجه ویژه به حوزه علم و دانش است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، ماموستا عبدالرحمن خدایی در جمع روسا، معاونان و کارکنان دانشگاه پیام نور استان کردستان با تبریک ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به همه ایرانیان اظهار کرد: انقلاب اسلامی هویت دینی و اعتقادی مردم ایران را به آنان بازگرداند.
وی افزود: ما باید قدردان امنیت، اقتدار و موقعیت کنونی کشورمان در منطقه باشیم و از دستاوردهای انقلاب اسلامی محافظت نماییم.
امام جمعه سنندج در ادامه سخنان خود از مجموعه دانشگاه های پیام نور به عنوان یکی از افتخارات نظام اسلامی یاد کرد و گفت: فضای سرشار از تقریب بین مذاهب اسلامی در دانشگاه پیام نور و تلاش و همت گسترده دانشجویان، اساتید و کارکنان این دانشگاه برای تعالی حوزه علم و دانش در ایران مایه چشم روشنی همه است.
ماموستا خدایی افزود: بسیار خرسندیم که دانشگاهی همچون پیام نور با بهره مندی از نیروهای توانمند علمی و بومی استان برای تقویت پایه های علم و دانش تلاش می کند و هر کمکی از دستمان براید برای توسعه فعالیت های این دانشگاه دریغ نخواهیم کرد.
حجت الاسلام عبدالمهدی عربشاهی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور استان کردستان نیز در این نشست از وجود فضای تقریب بین مذاهب اسلامی در این مجموعه دانشگاهی به عنوان ویژگی مهم نام برد که پیام نور را در بین مراکز دانشگاهی استان و حتی کشور پیشرو کرده است.
وی افزود: امیدواریم راهنمایی ها و حمایت های جامعه روحانیت استان نسبت به مجموعه پیام نور روز به روز گسترش یابد و بتوانیم از توانمندی های جامعه معزز روحانیت استان برای تعالی علمی و فرهنگی مراکز و واحدهای تابعه دانشگاه پیام نور استفاده نماییم.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ