از ۱۴ عنوان کتاب جدید در عرصه دفاع مقدس در همایش جلوه های عاشورا در دفاع مقدس که به میزبانی دانشگاه پیام نور داستان بوشهر برگزار می شود رونمایی می شود

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ریس این دانشگاه گفت: همایش جلوه های عاشورا با همکاری برخی از سازمانها و ادارات و به میزبانی دانشگاه پیام نور استان بوشهر برگزار خواهدشد.
دکتر محمد رضا بحرانی افزود: با همکاری بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر از ۱۴ عنوان جدید کتاب در عرصه دفاع مقدس در روز برگزاری همایش جلوه های عاشورا در دفاع مقدس رونمایی خواهد شد.
وی افزود: این کتابها در سال ۹۴ تدوین و چاپ شده اند و دراین همایش رونمایی خواهند شد و عبارتند:تربیت یافتگان توحید،شکوه بی مانند،از تبار افتاب،آشنای عشق،هم پای جلودار،مدافعان صف شکن،تا منتهای عشق،دشمن ستیزان،آلاله های خونین شقایق های گلگون،قلم به وقت ایثارج۱،یاس های بهشتی،قلم به وقت ایثار۲
وی افزود: یکی از راهکارهای کاهش آسیب های اجتماعی اطلاع رسانی در خصوص ارزش های دفاع مقدس است و این همایش جلوه های عاشورایی در هشت سال دفاع مقدس می تواند سهم بسزایی در معرفی فرهنگ دفاع مقدس و ترویج ارزش های انسانی آن در جامعه داشته باشد.
همایش جلوه های فرهنگ عاشورایی در دفاع مقدس با همکاری دانشگاه پیام نور استان بوشهر و منطقه ویژه انرژی پارس نهم اسفندماه در عسلویه برگزار خواهد شد.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ