مسوولین دانشگاه پیام نور سروستان به دیدار خانواده های شهدا رفتند

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، در راستای پیگیری و رفع مشکلات خانواده های معزز شهدا مسوولین دانشگاه در دیدار با خانواده های شهیدان: علی حسین نیکبخت و محمد صالحی مشکلات خانواده ها را بررسی و گزارشی از مشکلات خانواده ها را جهت پیگیری به بنیاد شهید ارائه دادند.
دکتر بهمنی ،مسوول امور جاری دانشگاه پیام نور سروستان هدف از برگزاری این دیدار را دلجویی از خانواده شهدا و اعلام پیروی از آرمان‌های شهدا و رهبر کبیر انقلاب عنوان کرد و گفت : این دیدارها به ما قوت و نیرو بخشیده و ما را در استمرار راه روشن امام راحل (ره) و شهدای عزیزو منویات مقام معظم رهبری مصمم تر می کند .
وی افزود: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است .
وی شهادت را افتخاری دانست که هرکسی لیاقت این افتخار را ندارد و افزود: شهدای ما با گذشت از جان و مال خود از کشورمان و آرمان‌های رهبر انقلاب دفاع نمودند و امروز آرامش حاکم بر جامعه را مدیون قطره قطره‌‌های خون شهدا هستیم.
مادر شهید علی حسین نیکبخت نیز در دیداری دیگر با بیان خاطراتی از فرزند شهیدش افزود: هنوز هم که هنوز هست وجود نورچشمم، در جای جای این خانه مشهود است و عطر وجودش از لای سجاده‌اش، برفضا می‌پیچد و شب‌ها آوای مناجاتش به گوش می‌رسد.
مسئولین پای درد دل خانواده شهدا نشستند و مسائل و مشکلات را مورد بررسی قرار دادند و در حاشیه این دیدارها خانواده های شهدا خاطراتی از شهدای عزیز خود بیان کردند .

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ