مسئولان دانشگاه پیام نور مرکز میناب با خانواده دانشجوی شهید دیدار کردند

.

مسئول دانشگاه پیام نور مرکز میناب به همراه جمعی از کارکنان ، دانشجویان و مسئول دفتر بسیج دانشجویی ناحیه مقاومت شهرستان میناب همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر از خانواده معظم شهید هدایت ا… عسکری در بخش هشتبدی توکهور شهرستان میناب دیدار کردند .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز ، ترابی ضمن گرامی داشت ایام پیروزی انقلاب و ادای احترام به ساحت شهدا و امام راحل بیان داشت : همه ما امروز باید به واسطه استقرار چنین نظامی و رهایی از طاغوت خدا را شکر کنیم .
وی همچنین اظهار داشت : لطف خدا ، رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و از خود گذشتگی شهدا از مهمترین عواملی بود که موجب پیروزی انقلاب اسلامی شد . ترابی در ادامه افزود : امروز کسی به خودش اجازه تعرض به خاک مقدس ایران را نمی دهد . نتیجه دلاوریها و از خود گذشتگی شهدا ، ایثارگران ، جانبازان و آزادگان سر افراز است که عزت و اقتدار برای نظام در جهان به ارمغان آوردند . در این نشست صمیمی مسول فرهنگی و دانشجویی ، مسئول آموزش دانشگاه نیزحضور داشتند و جملگی براین عقیده بودند که شهدا چشم و چراغ انقلاب هستند و وجود خانواده های آنان مایه سرافزاری و سربلندی نظام جمهوری اسلامی است. در پایان مسئول دانشگاه به اتفاق هیات همراه و خانواده معزز شهید عسکری بر مزار شهدا حاضر شدند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ