سالن ورزشی چند منظوره دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه افتتاح شد

.

همزمان با آیین افتتاح متمرکز، ۷۲پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم و دکتر رستمی ابوسعیدی ریاست عالیه دانشگاه، سالن ورزشی چند منظوره دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه توسط دکتر جادری استاندار هرمزگان به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور دکتر جادری استاندار هرمزگان و دکتر قائدی سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان، هیئت همراه و فرماندار بندرلنگه سالن ورزشی چند منظوره دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه افتتاح شد.
دکتر قائدی سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در مراسم افتتاحیه سالن ورزشی چند منظوره دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه گفت: این سالن با زیر بنای یک هزار و ۱۰متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱۰میلیارد ریال هزینه شده است.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان اظهار داشت: ساختمان آموزشی فاز ۲ دانشگاه پیام نور مرکز میناب نیز همزمان با سراسر کشور امروز افتتاح شد و این پروژه نیز با زیر بنای۲هزار و۲۷۳ متر مربع اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۶۱۰ میلیون ریال هزینه شده است.
قائدی افزود: پروژه های بندرخمیر و حاجی آباد نیز تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
وی با اشاره به سابقه دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه گفت: این مرکز بعد از دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس قدیمی ترین و باسابقه ترین مرکز دانشگاهی استان می باشد که همیشه مورد توجه مسئولین بوده و در برنامه های آینده نیز در اولویت می باشد.
سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان گفت: دانشگاه پیام نور محصول انقلاب است و رسالت دانشگاه پیام نور این است که در دورترین و محروم ترین مناطق کشور نیز برای اقشار مختلف مردم خدمات قابل توجهی ارائه کند و سیاست بومی گزینی از سیاست های موفق دانشگاه پیام نور بوده که توانسته است بسیاری از دغدغه های خانواده ها را برطرف کند .
در ادامه رئیس دانشگاه پیام نور مرکز گفت: هم اکنون در این مرکز ۲۰رشته تحصیلی دایر بوده که با بیش از ۱۰۰۰هزار دانشجو به فعالیت خود ادامه می دهد.
دکتر علی نقی زاده رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه گفت:پروژه سالن ورزشی چند منظوره مرکز از جمله پروژه های است که از محل اعتبارات استانی و دانشگاه پیام نور در سال ۹۰ آغاز گردید و کل اعتبار هزینه شده برای این پروژه ۱۰ میلیارد ریال بوده و شامل سالن های تنیس، بسکتبال، والیبال،فوتسال و هندبال می باشد که با افتتاح این سالن بسیاری از مشکلات و کمبود های دانشجویان رشته علوم ورزشی دانشگاه مرتفع می شود.
نقی زاده:اظهار داشت: با توجه به پتانسیل شهرستان بندرلنگه لزوم ایجاد رشته های تحصیلات تکمیلی در این مرکز احساس می شود و از مسئولین خواست تا انتظار دیرینه مردم بندرلنگه را در این حوزه برآورده سازند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ