تریبون آزاد دانشجویی در دانشگاه پیام نور واحد پارس آباد اردبیل برگزار شد

.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، تریبون آزاد دانشجویی با موضوع انتظارات متقابل دانشجویان و دانشگاه در دانشگاه پیام نور واحد پارس آباد برگزار شد.

در این برنامه که به مدت ۲ ساعت به طول کشید دانشجویان ضمن قدردانی از تکریم و برخورد مسولین و کارکنان، محوطه سازی و ایجاد فضای سبز، حل مشکل سرمایشی، برنامه ریزی خوب آموزشی، ساماندهی امور فارغ التحصیلان و رشد کیفی و کمی برنامه های فرهنگی دانشگاه، ساخت سردرب و آمفی تئاتر دانشگاه ، تکمیل ساختمان فرهنگی، توسعه سایت و آزمایشگاه ها را خواستار شدند.

در ادامه مسئولین دانشگاه در حوزه های مختلف ضمن پاسخگویی به انتقادات و پرسش های دانشجویان، انتظارات خود از دانشجویان را مطرح کردند.

 ولی شیرپور سرپرست واحد نیز ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س)و روز پرستار و گرامیداشت دهه مبارک فجر، انتقادات و انتظارات دانشجویان را قبول و آن را راهنمای ادامه کار مجموعه و قدردانی دانشجویان از عملکرد مثبت دانشگاه را باعث انگیزش و قوت قلب بیشتر خود و همکاران دانسته و رعایت حجاب و عفاف و پوشش اسلامی، تحصیل خوب، فعال تر شدن انجمن علمی، نقد مسولین دانشگاه  و ارائه  پیشنهادات به موقع، حضور فعال تر دانشجویان در برنامه های فرهنگی دانشگاه و احساس مسولیت آنها را از دغدغه های فرهنگی با درک بهتر از جنگ نرم دشمن را از انتظارات دانشگاه از دانشجویان یاد کرد.

 

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ