پرچم پرافتخار دانشگاه پیام نور بربام آفریقا

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، پرچم دانشگاه پیام نور توسط بانوی کهگیلویه وبویراحمدی کارمند پیام نور مرکز یاسوج و با همراهی تیم ۱۰ نفره به قله کلیمانجارو بام آفریقا در ارتفاع ۵۸۹۵ متری برافراشته خواهد شد.
کوه کلیمانجارو در کشور تانزانیا در نزدیکی کشور کنیا قرار دارد و این قله یکی از قلل هفت گانه مرتفع جهان است و با ارتفاع نزدیک به ۶۰۰۰ متر از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
این صعود عمومی که در قالب یک تیم ۱۰ نفره کوهنوردی به مربیگری غلامحسین نظری صورت می گیرد خانم فرخ لقا حاتمی به عنوان نماینده دانشگاه پیام نور استان در آن حضور دارد .
اعزام این تیم روز دوشنبه ۱۲ بهمن ماه با حضور دکتر سجادی خواه رئیس پیام نور استان دکتر جمالی رئیس پیام نور مرکز یاسوج و مسولین فرهنگی پیام نور استان صورت خواهد گرفت.
خانم حاتمی تا کنون صعود های مختلفی به قله های مرتفع داخلی وخارجی از جمله : قدویس، حوض دال، قلم، برف کرمو، حجاج ، سیچانی، توچال، تفتان، سبلان، الوند، دماوند و هم اکنون کلیمانجارو داشته است .
دکتر سجادی خواه رئیس پیام نور استان در حاشیه این برنامه دانشگاه پیام نور را یک دانشگاه پویا و فعال معرفی کردند که برای موضوعات ورزشی دانشجویان وکارکنان اهمیت ویژه ای قایل بوده و در استعداد یابی وحمایت های همه جانبه از آنها پیش قدم می باشد و از افتخارات دانشجویان پیام نور در کسب مقام قهرمانی در رشته های مختلف ورزشی در کشور نام بردند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ