عامل موفقیتم تحصیل در دانشگاه پیام نور بود

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، زهره شامی دانش آموخته رشته حقوق دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل که در آزمون وکالت سال ۹۵ رتبه۱۰ کانون وکلای کشوری و در تراز استانی رتبه یک را کسب کرد.
زهره شامی با اشاره به کسب رتبه ۷۷ کشوری در آزمون قضاوت گفت: محتوای غنی کتابهای دانشگاه پیام نور این ویژگی در من بوجود آورد تا در مدت کم بتوانم حجم بالای مراجع را مطالعه و در آزمونها شرکت کنم.
دانش آموخته برتر دانشگاه پیام نور استان اردبیل همچنین تصریح کرد: محدودیت ها به هیچ عنوان مانع پیشرفت و موفقیت نیست و من با وجود اینکه متاهل و داری فرزند هستم توانستم با پشتکار و انگیزه در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران در رشته جزا و جرم شناسی قبول شوم.
شامی در خصوص میزان مطالعه خود برای کسب رتبه های برتر و موفقیت خود گفت: میزان مطاعه من در هر روز میانگین ۶ ساعت بود که در مدت زمان ۷ تا ۸ ماه این مقدار مطالعه کردم و خوشحال هستم از اینکه توانستم در این مدت به نتایج مناسبی دست پیدا کنم.
زهره شامی تاکید کرد: آزمونهای یکپارچه و تستی دانشگاه پیام نور و نیز منابع غنی و ارزشمند این دانشگاه باعث توانمند شدن دانشجویان می شود و من صد در صد موفقیت خود را تحصیل در دانشگاه پیام نور میدانم.
شایان ذکر است سهم قابل توجهی از قبول شدگان آزمونهای رسمی کشوری مربوط به دانشگاه پیام نور است و امسال حدود ۶۶۰ نفر از دانش آموختگان دانشگاه پیام نور استان اردبیل در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاههای دولتی پذیرفته شده اند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ