پیگیری مصوبات هیات رئیسه دانشگاه پیام نور در دستور کار دانشگاهیان پیام نور البرز قرار گرفت

.

رئیس،معاونین،مدیران ستادی، و رئیس مرکز کرج برای انجام مأموریت‌های خود و عملیاتی شدن برنامه های مصوب هیات رئیسه دانشگاه پیام نور،کارگروههای تخصصی تشکیل دادند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در راستای عملیاتی شدن مصوبات مهم هیات رئیسه دانشگاه پیام نور مبنی بر ایجاد پایگاه و هسته اصلی طرحهای ملی و بین المللی دانشگاه پیام نور در البرز جلسه ای با محوریت تشکیل کارگروههای تخصصی در سالن کنفرانس این دانشگاه تشکیل شد.
دکتر جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز در ابتدا با تسلیت شهادت آتش نشانان جان برکف در حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو و تجلیل از ایشان و خدمات ارزشمند و انسانی این عزیزان در نجات جان همنوعان خود؛ از آنها به عنوان مردانی بی ادعا وهمیشه در صحنه یاد کرد.
دکتر جلالیان در ادامه تصویب اجرای طرحهای ملی دانشگاه پیام نور را به مرکزیت دانشگاه پیام نور استان البرز فرصتی بسیار ارزشمند در راستای حرکت و اقدام در راستای اهداف کلان دانشگاه و در نهایت ارائه خدمات نوین به دانشجویان کشور دانست و برنامه ریزی و تشکیل کارگروههای تخصصی هر یک از این طرحها را مهم ارزیابی کرد.
وی افزود:به برکت حضور کلیه اعضای هیات رئیسه و مسئولان عالی رتبه استان البرز، قابلیت و شرایط ویژه ای برای دانشگاهیان پیام نور البرز بوجود آمده است که بتوانند ضمن هم‌افزایی و بکارگیری افکار و نظرات مختلف، گامهای ارزشمندی در اجرایی نمودن طرحهایی همچون آزمایشگاههای قطبی کشور،هاب بین المللی کشور.مرکز تحقیقات بین المللی و مرکز کارآفرینی بردارند.
جلالیان ادامه داد: بدون تردید جامع نگری، ‌غنی سازی، ابتکار و نوآوری، کیفیت، سرعت و بهره وری مرهون فکر و اندیشه ای است که در نشست‌ها و کارگروههای هم‌اندیشی شکل می‌گیرد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز تشکیل کمیته‌ها و کارگروههای تخصصی که برخی از آن به « اتاق فکر» نیز یاد می‌کنند را یکی از ابزارهای لازم برای اجرایی نمودن طرحها و برنامه های کلان دانست.
گفتنی است مقرر گردید هر یک از کارگروهها گزارش پیشرفت طرح مرتبط با کار گروه خود را به صورت هفتگی ارائه دهند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ