سارا هوشمند رضا قلی زاده دانشجوی مقطع دکتری رشته شیمی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد به عنوان دانشجوی نمونه انتخاب شد

.

مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور گفت :دانشجویانی که در سامانه امور دانشجویان وزارت علوم،تحقیقات و فناوری در بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری ثبت نام کرده بودند در مرحله دانشگاهی داوری آن انجام و برترین دانشجوی نمونه دانشگاه انتخاب شد.
دکتر مجید ضماهنی،خاطر نشان کرد : ۳۵۶ دانشجو از دانشگاه پیام نور در این جشنواره شرکت کردند که خانم سارا هوشمند رضا قلی زاده دانشجویی مقطع دکتری رشته شیمی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد با نمره تراز نهایی ۹۰٫۲۵ ضمن انتخاب به عنوان دانشجوی نمونه دانشگاهی برای رقابت و انتخاب در دانشجوی نمونه کشوری به سازمان امور دانشجویان معرفی شد.
وی تاکید کرد: هدف از این جشنواره؛ الگوسازی از دانشجویان نمونه / ترویج فرهنگ علم‌آموزی و پژوهش‌گری / ارتقاء انگیزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی در دانشجویان / تشویق دانشجویان به پرورش همزمان ابعاد متعدد شخصیتشان در حوزه آموزش، پژوهش، فرهنگی و اخلاقی / هدایت دانشجویان برتر به تولید محصولات متنوع علمی-پژوهشی(مقالات، تالیف کتب، طرح‌های پژوهشی و …) می باشد.
مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور تصریح کرد: جشنواره دانشجوی نمونه تلاشی در راستای تشویق دانشجویان به تربیت همه ابعاد وجودی خویش داشته است، سیاستگذاری انتخاب دانشجویان دو ابعاد را، پیشیه خویش ساخته تا بتواند آندسته از دانشجویانی که از یکسو در عرصه آموزشی و پژوهشی دانشگاهی توانمند بوده و از سوی دیگر در عرصه اخلاق و فعالیتهای فرهنگی برجسته بوده اند را انتخاب نماید و با الگو سازی از این برگزیدگان چراغی برای راه سایر دانشجویان روشن نماید.
دکتر ضماهنی در پایان افزود: با توجه به پتانسیل بسیار خوب دانشجویان فرهیخته دانشگاه پیام نور در حوزه های آموزشی،پژوهشی،فناوری،فرهنگی و ورزشی برای سال آینده برنامه های ویژه ای تدارک داریم تا شاهد دانشجویان افتخار افرین بیشتر باشیم.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ