برگزاری گردهمایی اعضای هیات علمی معارف اسلامی دانشگاه پیام نور در مشهد مقدس

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، حجت الاسلام والمسلمین بطحائی گفت: گردهمایی اعضای هیات علمی معارف اسلامی دانشگاه پیام نور از ۸ لغایت ۱۰ بهمن ماه در مشهد مقدس برگزار می شود.

مدیرگروه دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه این گردهمایی طبق روال سال های گذشته و در قالب طرح ارتقا و معرفت افزایی اعضای هیات علمی برگزار می شود، افزود: در این دوره، کارشناسان سازمان مرکزی ضمن تبیین آیین نامه و بخشنامه های مربوطه اعضای هیات علمی ، به سوالات ایشان نیز پاسخ خواهند داد.

وی تصریح کرد: در این گردهمایی اساتید طی ۲ روز، در ۳ کارگاه گرایش های مبانی نظری اسلام ، تاریخ، فرهنگ و تمدن و اخلاق حرفه ای ، برنامه های علمی و دانش افزایی خود را اجرا می کنند.

وی تعداد اعضای هیات علمی شرکت کننده در این گردهمایی را ۱۱۰ نفر عنوان کرد و گفت: در پایان مراسم به کلیه اساتید شرکت کننده جهت اجرای طرح ارتقا ،گواهی حضور صادر می شود.

وی با اشاره به برگزاری این گردهمایی در جوار بارگاه مقدس حضرت امام رضا(ع) ابراز امیدواری کرد : اعضای هیات علمی پس از پایان این گردهمایی بتوانند با بهره مندی از این فضای معنوی، در جهت ارتقای ابعاد معنوی خود و دانشجویان اهتمام ورزند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ