برنامه راهبردی دانشگاه پیام نور استان عملیاتی شده است

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور،دکتر جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز در نشست روسای مراکز و مدیران ستادی دانشگاه پیام نور استان البرز گفت:درحال حاضر دانشگاه طبق برنامه ریزیهای هدفمند در راستای تحقق اهداف کلان آن به صورت عملیاتی پیش می رود.
وی با اشاره به نزدیکی برگزاری اولین جلسه هیات رئیسه دانشگاه به میزبانی پیام نور البرز در روزهای آتی؛ ادامه داد: چشم انداز اصلی دانشگاه ماموریت گرایی، ارتقای کیفیت و کارآفرینی است و در همین راستا تمامی فعالیتها برای رسیدن به این هدف سازماندهی و اجرایی خواهد شد.
جلالیان با بیان اینکه دستیابی به این هدف ابزارهایی را می طلبد که مهمترین آن همفکری و تعامل همه جانبه کارکنان علمی و اداری توانمند ، با اراده و دارای انگیزه است که می تواند با یک برنامه ریزی دقیق و اجرای موفق، حصول به اهداف تعیین شده را تضمین نماید .
رییس دانشگاه پیام نور استان البرز تمرکز در حوزه پژوهش به ویژه برگزاری دوره های آموزشهای آزاد ، کارآفرینی ، مهارت افزایی و تقویت این فعالیتها را گامی مهم در رشد و توسعه دانشگاه برشمرد و بر سرمایه گذاری لازم روی این ظرفیت تاکید کرد.
دکتر جلالیان با جمع بندی مباحث مطرح شده در چهارمین جلسه روسا و مدیران البرز خواستار کارگروهی و تشریک مساعی در تمامی بخشهای دانشگاه شدو از مدیران استانی و روسای مراکز و واحدها خواست تا تمامی تلاش و همت خود را در راه خدمت به دانشجویان به کار گیرند .
در پایان جلسه مقرر شد پیشنهادات کلان کشوری و استانی روسا و مدیران در جلسه در پیش روی هیات رئیسه دانشگاه پیام نور کشور مطرح گردد تا در صورت تصویب جهت اجرای آنها برنامه ریزی لازم صورت گیرد.
گفتنی است حوزه های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مدطله العالی)،معاونت اجرایی، حراست،نظارت و ارزیابی،آموزشی ، پژوهش، اداری ومنابع انسانی،مالی،دانشجویی و فرهنگی ، عمرانی ، روابط عمومی و ارتباطات در راستای تحقق اهداف سازمانی دانشگاه طرحها و پیشنهادات خود را ارائه نمودند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ