شیوه برگزاری الکترونیکی امتحانات پیام نور به روزترین شیوه آموزشی در دنیاست

.

دکتر عبدالکریم قائدی سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان و هیئت همراه از روند برگزاری امتحانات دانشگاه پیام نور واحد بستک بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر عبدالکریم قائدی سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان و هیئت همراه و تعدای از اعضای هیئت علمی دانشگاه در ستاد برگزاری امتحانات دانشگاه پیام نور مرکز بستک حضور یافتند و از نزدیک در جریان برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان قرار گرفت.
دکتر قائدی رعایت قوانین و مقررات آموزشی توسط دانشجویان و عوامل اجرایی را از ضرورت ایجاد نظم و آرامش در امتحانات دانست و گفت: ارتقا کیفیت و ارائه خدمات به دانشجویان و برگزاری بی عیب و نقص امتحانات از وظیفه همکاران می باشد که باید از قوانین و بخشنامه ها آگاهی کامل داشته باشند.
وی پس از بازدید از سایت کامپیوتر گفت: شیوه برگزاری الکترونیکی آزمون ها در دانشگاه پیام نور به روزترین شیوه آموزشی در دنیاست که علاوه بر امکان اعلام سریع نمرات امتحانی، کاهش هزینه ها را به دنبال دارد بدین جهت ایجاد فضای مناسب و زیرساخت های لازم در مراکز و واحدهای استان از اولویت های اصلی دستور کار است.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان روند برگزاری امتحانات این مرکز دانشگاهی را مطلوب ارزیابی کرد و از عوامل اجرایی امتحانات تقدیر و تشکر کرد.
دکتر قائدی پس از بازدید از خوابگاه دانشجویی در نشستی با فرماندار و شهردار و معتمدین شهرستان بستک نسبت به چگونگی کیفی بخشی فعالیت های دانشگاه و همچنین افزایش فضای آموزشی نکاتی را بیان نمود و در توافق با هیأت معتمدین نسبت به تخصیص بودجه جهت انجام پروژه های دانشگاه قول مساعد داد.
در پایان سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان به همراه هیأت همراه از آثار تاریخی و فرهنگی شهر بستک دیدن کردند.

منبع مطلب
0

ارسال پاسخ